SESTAVA ČR: Čech - Jiránek, Kubica, V. Drobný, Špiláček - Kobylík (74. Voříšek), Polák, L. Zelenka, Urbánek - Vachoušek (88. POspíšil), Baroš (89.Zápotočný)
Náhradníci: Drobný, Kováč, Zápotočný, Voříšek, Pospíšil, Kaufmann
Konec zápasu
89
Zápotočný vystřídal Baroše.
88
Sev. Irsko - Česko 0:2 - Pospíšil naskočil do hry za Vachouška a hned ze svého prvního kontaktu s míčem vytěžil druhý gól českého týmu.
75
Čeští fotbalisté se radovali předčasně. Po rohovém kopu měli hráči sérii šancí a Vachoušek míč dokonce dopravil do sítě. Branka však nebyla uznána pro ofsajd.
74
Na hřiště přišel Voříšek a vystřídal Kobylíka.
62
Po gólu do sítě domácího celku se hra zrychlila a šance se střídají na obou stranách. Po Barošově průniku a zpětné přihrávce měl příležitost ke zvýšení Zelenka, ale s jeho slabou střelou si brankář poradil.
54
Další Barošovu nebezpečnou střelu tentokrát gólman domácích pokryl.
48
Sev.Irsko - Česko 0:1. Brankář Čech poslal dlouhý výkop na soupeřovu polovinu, kde se k míči dostal Baroš a obloučkem přehodil brankáře Inghama.
46
Začal se druhý poločas zápasu, týmy se vrátily na trávník v původních sestavách.
45
Skončilprvní poločas, v němž český tým nedokázal využít své převahy k vytvoření dobrých šancí ke skórování. Většina akcí ztroskotala na výborné obraně severoirského týmu.
44
Baroš pronikl přes severoirskou obranu do pokutového území, ale proměškal vhodnou příležitost ke střele. Brankář domácích pak už šanci zneškodnil
32
Rohový kop přinesl první velkou příležitost domácích. Po hlavičkovém souboji se míč dostal k McCannovi, který z deseti metrů zamířil vysoko nad.
21
Úvod zápasu přinesl vyrovnaný fotbal, kterému však chyběly gólové šance na obou stranách. Po 15 minutách převzali iniciativu čeští reprezentanti a v 19. minutě měl nadějnou příležitost Vachoušek. Jeho hlavička šla ale nad branku.