SESTAVY: SEVERNÍ IRSKO: 1 Caroll - 3 A. Hughes, 5 Murdock, 4 Williams, 2 Griffin - 11 Elliot (77. Gray), 8 Lennon, 6 Magilton, 7 Gilespie - 10 M. Hughes, 9 Healy (77. Ferguson). Náhradníci: 12 Taylor, 13 Kennedy, 14 Johnson, 16 McCarthy, 17 Nolan.
ČESKO: 1 Srníček - 5 Fukal, 3 Votava, 2 Ujfaluši, 6 Týce - 8 Poborský, 11 Bejbl, 4 Nedvěd, 10 Rosický (80. Jarošík) - 7 Šmicer (90. Němec), 9 Koller (72. Lokvenc). Náhradníci: 14 Slončík, 16 Maier, 17 Kuka, 18 Novotný.
Rozhodčí: Gonzales (Španělsko)
45
Skončil druhý poločas. Čeští reprezentanti vyhráli gólem kapitána Nedvěda z 11. minuty kvalifikační zápas v Severním Irsku 1:0.
45
STŘÍDÁNÍ: Za Šmicera přišel Němec.
44
M. Hughes dostal žlutou kartu.
43
Další obrovská šance domácích. Gray se prosadil přes obránce, trefil břevno, dostal se i k odraženému míči, vypálil a na brankové čáře zabránil jistému gólu Týce.
41
Obrovská šance domácích. Ferguson přiťukl hrudí Grayovi, který jen o kousek minul bránu.
40
Poborský s Nedvěděm vymysleli krásnou akci, kterou však zastavil praporek asistenta rozhodčího kvůli údajnému ofsajdu.
36
Poborský vystřelil z hranice pokutového území, překonal gólmana Carolla, ale na brankové čáře zasáhl Murdock a zabránil tak jistému gólu.
35
STŘÍDÁNÍ: Za Rosického přišel Jarošík.
32
STŘÍDÁNÍ: Za Elliota přišel Gray a za Healyho Ferguson.
29
Až Votava vyřešil zmatek v pokutovém území Česka po akci Lennona z pravé strany.
27
STŘÍDÁNÍ: Za útočníka Kollera přišel další hrotový hráč Lokvenc.
24
Na lavičce se svlékl do dresu Lokvenc a chystá se do hry.
22
Rosický si pohrál s míčem na levé straně, přihrál do pokutového území Šmicerovi, jehož střela šla metr vedle.
21
Hostující obrana se nedohodla a do šance se řítil Healy, ale míč mu v poslední chvíli ukopl Ujfaluši.
20
Utkání sleduje 10 368 diváků.
19
Šmicer se opět dostal do pokutového území, ale jeho ránu obránci zblokovali
18
Šmicer předvedl nádherné sólo přes několik hráčů, prodral se do pokutového území, kde však o míč přišel.
17
Po rohovém kopu Nedvěda se k odraženému míči dostal Bejbl, ale jeho rána bez přípravy šla vedle.
15
Tomáš Rosický napřáhl z pětadvaceti metrů, brankář Caroll měl s jeho střelou problémy. Míč likvidoval nadvakrát.
13
Koller na půlicí čáře nepřesně přihrál Poborskému, který začal rozhazovat rukama a zlobil se na útočníka.
10
Poborský nádherně poslal do uličky Šmicera, ale gólman Caroll včas vyběhl a míč chytil před českým útočníkem.
6
Na vysoký centr z levé strany si naběhl Gilespie, jehož neuhlídal Týce a hlavičkou trefil levou tyč.
4
Roman Týce dostal žlutou kartu. Gilespie opět unikl Týcemu, kterýho ho zezadu stáhl a dostal žlutou kartu. Pro Týceho to byla celkem druhá žlutá karta v kvalifikaci, takže nebude moci nastoupit ve středečním zápase proti Dánsku.
2
Nedvěd vypálil nádherně a tvrdě levou nohou asi z dvaceti metrů, gólman Caroll s velkými problémy vytahoval míč z horního růžku brány.
1
Začal druhý poločas. Výkop má český tým. Obě mužstva nastoupila v nezměněném složení.
45
Skončil první poločas. Česká reprezentace vede 1:0 gólem kapitána Nedvěda z 11. minuty.
43
Neudržitelný Gilespie utekl po pravém křídle Týcemu, odcentroval a Srníček s velkými obtížemi vyrazil centr před nabíhajícím Elliotem.
40
Hraje se strhující fotbal. Ujfaluši zastavil nebezpečný průnik Gilespieho, okamžitě založil protiútok, který táhl Rosický. Ten přihrál Týcemu, který odcentroval z místa levého křídla, míč se odrazil ke Šmicerovi, jemuž kličku v pokutovém území vystihl Murdock a odkopl.