Druhý gól beru na sebe, kál se v Petrohradu plzeňský záložník Hořava

Plzeňský záložník Tomáš Hořava (vpravo) v souboji se Zoranem Tošičem z CSKA Moskva. | foto: Reuters

4 2013
Ve středu zálohy Tomáš Hořava dřel, bojoval, ale k zisku bodů na hřišti Zenitu Petrohrad v zápase s CSKA Moskva to nepomohlo. Navíc po jeho chybě rozjel soupeř gólovou akci na 2:1, olomoucký odchovanec tak hřiště opouštěl se sklopenou hlavou.

"Povedl se nám začátek, dostali jsme se do vedení. Ale našima chybama ještě do poločasu CSKA skóre otočilo. Ve druhé půli jsme byli možná i lepší, ale příležitosti jsme nevyužili," říkal Hořava v útrobách petrohradského stadionu Petrovskij po porážce 2:3.

Druhému gólu ruského celku předcházela vaše ztráta balonu ve středu hřiště. Štve vás to?
Vím o tom. Ten druhý gól beru na sebe. Je to fotbal, občas se takové ztráty objeví.