Albánec Balaj se ukázal v premiéře za Slavii. Dal dva góly Budějovicím

Albánský útočník Bekim Balaj (vlevo) přispěl dvěma góly k výhře Slavia v přípravném utkání proti Českým Budějovicím. | foto: ČTK

13 2014
Fotbalisté Slavie možná našli nového střelce. Albánský útočník Bekim Balaj, který přišel z konkurenční Sparty, ve své premiéře za sešívané vstřelil dva góly v přípravném utkání proti Českým Budějovicím a přispěl k výhře 3:0.

Balaj se nejprve nadvakrát prosadil v desáté minutě a ve 24. minutě proměnil penaltu. Třetí gól přidal v závěru útočník Milan Škoda, jenž nastoupil proti svému bratrovi Michalovi, hrajícímu za České Budějovice.

Zápas narušili neznámí chuligáni, kteří na konci první půle vytrhali několik sedaček a vnikli na plochu s dýmovnicí.

Kouč Českých Budějovic Luboš Urban považoval výsledek za krutý. "Při vší úctě ke Slavii výsledek neodpovídá vývoji. Je to pro nás lekce z efektivity, ale příprava to byla výborná," uvedl Urban pro internetové stránky Dynama.