ČESKO - ŠVÝCARSKO 5:3

(0:2, 2:0, 3:1)
KONEC ZÁPASU.
60:00
Utkání skončilo.Zlepšený výkon ve druhé půli zápasu přinesl českému týmu vítězství. V přípravě hrané v Příbrami se reprezentace po dvou zápasech rozešla se Švýcary smírně s jednou výhrou a jednou prohrou.
52:38
Nejhezčím gólem zápasu zvýšil útočník Vlasák vedení českého výběru na 5:3. Obešel dva obránce a kličkou oklamal i brankáře, trefit prázdnou branku už mu ne dědělalo potíže
50:07
Útočník Hubl přihrával od zadního mantinelu před Pavoniho branku, puk si srazili obránci hostů sami do branky a Česko vede 4:3
46:30
Čajánek vypíchl puk brankáři Pavonimu, než ale setačil vystřelit na prázdnou branku, přišel o puk. Z rychlého protiútoku srovnali hosté skóre na 3:3
43:30
Český tým využil svoji druhou přesilovku. Po vyhraném vhazování v útočné třetině pálil z levého kruhu Vlasák
40:01
Hraje se III. třetina
40:00
Skončila druhá třetina. Oproti první třetině hrál český výběr s chutí, přesně kombinoval a vytvářel si slibné příležitosti. Dvě z nich dokázal proměnit, a tak na světelné tabuli svítí skóre 2:2.
34:04
Ve dvou minutách se podařilo českému výběru vyrovnat: V přesilové hře se důrazně prosadil před brankou obránce Richter. Asistence byly připsány Vlasákovi a Vostřákovi
32:44
Kubinčák přihrával na vlastní modré Nokolovi, ten předal puk Pirošovi, který měl rychlost a po brejku snížil na 1:2.
20:01
Začala druhá dvacetiminutovka
20:00
Konec první třetiny.Švýcaři vedou po zásluze 2:0. Hosté hráli aktivněji, jedinou šanci české reprezentace spálil Vlasák, který nedokázal zdárně zakončit samostatkný únik.
13:03
Druhý gól hostů přidal Demuth po přihrávce obránce Beziny v době, kdy na trestné lavici seděl Nedorost
10:43
Česká reprezentace prohrává 0:1. Po hrubé chybě obránce Pilaře se do výhodné střelecké pozice dostal Pluss, na jeho střelu k tyči brankář Málek nedosáhl.
00:01
Utkání začalo
17:30
Přípravné utkání v Příbrami začíná v 17.30 hodin. V prvním zápase prohrála česká reprezentace v pátek v Mladé Boleslavi 2:4.
Sestavy:
Česko: Málek - Richter, Martínek, Pilař, Nikolov, Holík, Havíř, Nosek, Philipp - Vostřák, Čajánek, Vlasák - Kotalík, V. Nedorost, Hubl - Piroš, Matějovský, Kubinčák - Jenáček, Plekanec, M. Procházka
švýcarsko: Pavoni - Bezina, Sutter, Jobin, Steinegger, Höhener, Ziegler, Duca, Honni - Rüthemann, Rötheli, Demuth - Wicher, Pluss, Reichert - Paterlini, Rizzi, Schneider- Mouther, Chatelain, Lachmatov.