3 2015
Vedli, měli na hřišti o jednoho hráče víc, přesto v duelu prohráli. Fotbalisté Vizovic v 15. kole přeboru Zlínského kraje podlehli Morkovicím 1:2, i když celý druhý poločas hráli v početní výhodě. Morkovice však i v deseti fotbalistech dokázaly utkání obrátit. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na konci prvního poločasu si mohli mnout ruce hráči, trenéři i fanoušci Vizovic. Jejich tým totiž v Morkovicích proměnil v nastavení první půle pokutový kop, navíc červenou kartu uviděl Šnajdr.

Pomalu se tak rýsovala teprve třetí výhra Vizovic v sezóně.

Jenže hráči domácích ve druhém poločase zabrali. Po velké skrumáži v pokutovém území vyrovnal v 62. minutě Bombicz a čtyři minuty před koncem o vítězství Morkovic rozhodl střídající Horák.

Vizovice tak zůstávají s pouhými šesti body dál poslední.

Výsledky 15. kola: Luhačovice – Baťov 3:1 (2:0), Fryšták – Vsetín 3:2 (1:2), Boršice – Bystřice pod Hostýnem 2:1 np (0:0), Kelč – Chropyně 1:0 (1:0), Holešov – Vigantice 1:0 np (0:0), Morkovice – Vizovice 2:1 (0:1), Rožnov pod Radhoštěm – Provodov 3:1 (1:1).