• 0
Během devatenácti kol už dostali přes sedmdesát gólů. Fotbalisté Horního Jelení platí v přeboru Pardubického kraje za otloukánky. Naposledy prohráli s Chocní vysoko 0:9. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

V probíhajícím ročníku už Horní Jelení inkasovalo 73 branek, a to ještě do konce soutěže zbývá jedenáct kol. Navíc není úspěšné ani ve střílení gólů, za devatenáct kol totiž skórovalo pouze třináctkrát.

V obou zmíněných statistikách je Horní Jelení nejhorší v soutěži a s pouhými devíti body mu patří poslední šestnáctá příčka.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Naposledy Horní Jelení nestačilo v 19. kole na fotbalisty Chocně. Ti do zápasu na domácí půdě vstoupili ve velkém stylu, už po patnácti minutách hry to totiž bylo 4:0.

Do poločasu přidala Choceň ještě jednu branku, ve druhé půli poté debakl završila dalším čtyřmi góly.

Horní Jelení tak po další vysoké prohře zůstává na dně tabulky přeboru Pardubického kraje a záchrana v soutěži se zdá být skoro nereálná.

Na předposlední Pardubičky totiž Horní Jelení ztrácí šest bodů, od čtrnácté Litomyšle ho dělí dokonce bodů jedenáct.

Výsledky 19. kola: Lanškroun – Hlinsko 4:1 (1:1), Třemošnice – Moravská Třebová 2:0 (0:0), Choceň – Horní Jelení 9:0 (5:0), Polička – Chrudim B 1:4 (0:2), Pardubičky – Žamberk 1:2 np (1:1), Svitavy – Holice 2:5 (0:3), Moravany – Letohrad B 4:0 (1:0), Dolní Újezd – Litomyšl 2:1 (1:0).