2 2014
Fotbalový přebor Plzeňského kraje nabídl v rámci 8. kola zajímavý a pikantní souboj - střetla se totiž exdivizní ZČE Plzeň s plzeňským Rapidem. A výsledek? 4:0. Podívejte se na video.

Hosté z Rapidu byli neproduktivní, a proto se i první trefa domácích stala trefou vítěznou.

Jejím autorem byl pár minut před koncem prvního poločasu Peterka, jenž se nejlépe zorientoval ve skrumáži v pokutovém území a špičkou kopačky dorážkou zblízka otevřel skóre utkání.

Exdivizní tým ještě v druhé půli přidal další tři branky a stvrdil svou pozici v čele tabulky.

„Kluci ukázali svou kvalitu a nakonec svého rivala přehráli rozdílem třídy. Samotná hra však moc radosti nepřinesla. Spousty osobních soubojů a bohužel i následných zranění a hra nevalných kvalit, to je asi tak vše, co mohl vidět divák na našem stadionu,“ poznamenal klubový web vítězů.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Stejným poměrem jako Rapid Plzeň podlehla i poslední Zruč v Horažďovicích. Patnáctá rezerva třetiligových Domažlic padla na půdě Kolovče 0:3, exligový forvard v dresu vítězů Tomáš Došek se tentokrát neprosadil.

Výsledky 8. kola: ZČE Plzeň - Rapid Plzeň 4:0, H. Bříza - Černice 4:1, Rozvadov - Vejprnice 2:3 na pen., Přeštice - Bolevec 1:2 na pen., Koloveč - Domažlice B 3:0, Horažďovice - Zruč 4:0, Holýšov - Horšovský Týn 4:0, Rokycany B - Chotíkov 7:1.