• 1
To byla parádní trefa! První dotykem si připravil míč na střelu, druhým už ho vyslal na branku. Rána z pětadvaceti metrů zapadla naprosto přesně do horního růžku branky. Podívejte se na hit pardubického fotbalového přeboru i další góly v soutěži.

Autorem výše popsané trefy je Tomáš Beneš z chrudimského béčka a jeho paráda ze třicáté minuty přinesla týmu těsné vítězství v Lanškrouně. Domácí brankář se jen ohlédl, rozhodil ruce a levačkou naštvaně odkopl míč ke středovému kruhu.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

"Bylo to velmi těžké utkání, jak to v Lanškrouně bývá," říkal po utkání trenér Miroslav Teplý pro klubový web. "Posledních třicet minut jsme navíc dohrávali v deseti po neomluvitelném zkratu Malého, ale přesto jsme ho dovedli zaslouženě k vítěznému konci."

V čele soutěže jsou dál stoprocentní Pardubičky, které vyhrály i sedmý zápas - tentokrát porazily doma Holice 1:0. Tabulku se čtyřmi body uzavírají Litomyšl a Letohrad, jenž má z celé soutěže suverénně nejhorší obrany, žádný další tým přes dvacet gólů nedostal.

Výsledky 7. kola: Litomyšl - Česká Třebová 0:2, Lanškroun - Chrudim B 0:1, Svitavy B - Žamberk 2:0, Choceň - Letohrad B 6:0, Heřmanův Městec - Třemošnice 0:0, Hlinsko - Moravany 3:1, Dolní Újezd - Polička 2:0, Pardubičky - Holice 1:0.

1. SK Pardubičky 7 7 0 0 14:5 21
2. FK Česká Třebová 7 6 0 1 18:5 18
3. Sportovní kluby Polička 8 6 0 2 17:10 18
4. FK Agria Choceň 7 5 0 2 16:3 15
5. FC Hlinsko 7 5 0 2 16:8 15
6. Svitavy B 7 4 0 3 10:9 12
7. MFK ChrudimB 8 3 1 4 10:11 10
8. Sokol Moravany 7 3 0 4 14:16 9