28 2017
Strávil sedm let v Německu, kde hrál za Hannover, Chotěbuz nebo Karlsruhe. Nyní kope osmatřicetiletý Jiří Kaufman přebor Pardubického kraje za Libišany, kterým v probíhající sezoně pomohl deseti góly. Tím posledním ve 22. kole přispěl k výhře 5:0. Podívejte se na video.

Libišany nasměrovali k přesvědčivému vítězství v závěru prvního poločasu Adam Machala s Radkem Bukačem, který přidal svůj druhý zásah po změně stran. Dvě minuty po něm - tedy v 68. minutě - se prosadil také domácí kapitán Kaufman, který si ihned po vstřelené brance mohl jít odpočinout na lavičku.

Na konečných 5:0 uzavřel druhým gólem v utkání Machala.

Kaufman působí v Libišanech od března 2015, kdy ještě hostoval z pražských Bohemians. Do aktuálně pátého týmu tabulky přestoupil začátkem minulého léta.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 22. kola: Holice - MFK Chrudim B 3:0 (0:0), Libišany - H. Městec 5:0 (2:0), Česká Třebová - Přelouč 4:0 (2:0), Třemošnice - M. Třebová 2:0 (1:0), Choceň - Svitavy 6:2 (2:1), Moravany - Hlinsko 3:1 (2:1), Polička - Slatiňany 0:5 (0:2), Dolní Újezd - Žamberk 0:1 np (0:0).