13 2013
Vedoucí tým přeboru Pardubického kraje z České Třebové o víkendu zvítězil už po desáté v této sezoně. Dvoubodový náskok v čele tabulky na Choceň si udržel i díky krásnému úvodnímu gólu. Podívejte se na video.

Fotbalisté České Třebové se na domácím hřišti v rámci 14. kola střetli s rezervou Letohradu. A v závěru první dvacetiminutovky se prosadili poprvé.

Jeden z domácích hráčů se efektním zaseknutím balónu zbavil tří protihráčů a vyslal pomalou přihrávku na blížícího se záložníka Borka. Ačkoliv se na první pohled zdálo, že míč Borek nestihne, loudavého přiťuknutí na domácího záložníka hosté na odkop nevyužili, a tak mohl Borek pálit.

Vystřelil z asi dvaadvaceti metrů přímo pod břevno a hostující gólman se stihl jen rezignovaně skrčit.

Ve 34. minutě už Česká Třebová vedla 2:0, když se po narážečce před šestnáctkou prosadil útočník Abt.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Letohrad B sedmé porážce v této sezoně nezabránil, protože v druhé půli se trefil pouze jednou. V 69. minutě snížil na konečných 2:1 pro domácí Matějíček, který špičkou kopačky poslal míč proti vybíhajícímu gólmanovi do sítě.

Na posledním místě pardubického přeboru zůstává s dvanácti body i přes vítězství nad rezervou Svitav 2:0 Litomyšl.

Výsledky 14. kola: Moravany - Žamberk 1:2, Č. Třebová - Letohrad B 2:1, Heřmanův Městec - Choceň 1:4, Litomyšl - Svitavy B 2:0, Hlinsko - Lanškroun 0:2, Dol. Újezd - Pardubičky 2:2, Třemošnice - Holice 1:2, Polička - Chrudim B 3:2 - předehráno.

1. FK Česká Třebová 14 10 2 2 30:10 32
2. FK Agria Choceň 14 9 3 2 30:8 30
3. Sportovní kluby Polička 14 8 2 4 23:17 26
4. FC Hlinsko 14 8 1 5 23:16 25
5. MFK Chrudim B 14 7 2 5 21:14 23
6. SK Pardubičky 14 7 1 6 20:18 22
7. TJ Lanškroun, fotbalový oddíl 14 5 4 5 17:18 19
8. Svitavy B 14 6 1 7 17:23 19