22 2013
Nečekaně nakonec dopadl volný přímý kop, který zahrávali fotbalisté rezervy divizního Letohradu v zápase 11. kola přeboru Pardubického kraje proti Holicím. Prudká hlavička záložníka Krejčího se vysokým obloukem snesla s lehkou tečí o vnitřní tyč do branky a Letohrad B vedl. Podívejte se na video.

I další branky v tomto utkání, které domácí Letohrad B vyhrál 3:0, byly zajímavé. Nejvíce ale ta první z 27. minuty.

Po volném přímém kopu se balón snesl do malého vápna, kde se v hlavičkovém souboji se dvěma bránícími protihráči prosadil dvacetiletý záložník Krejčí. Ten trkl míč tak prudce, až skončil v brance za pomocí odrazu od vnitřní tyče.

Hned o minutu později vedli domácí už o dvě branky. Jeden z letohradských hráčů po tvrdém souboji ve středu pole vypálil z velké vzdálenosti a holický gólman zvládl jeho střelu jen vyrazit před volného Konečného, jenž poslal míč pod břevno.

Naposledy inkasovaly předposlední Holice (o jejich minulém zápase čtěte více ZDE) v první patnáctiminutovce druhé půle. Domácí zahrávali volný přímý kop z hranice velkého vápna a Macek poslal míč po zemi přesně k pravé tyči.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Letohrad B tak zvítězil teprve potřetí v této sezoně a je na čtrnácté příčce pardubického přeboru. Ten nově vede po výhře nad Poličkou (3:0) mužstvo Chocně. Dosud první Česká Třebová totiž podlehla Lanškrounu 0:1.

Výsledky 11. kola: Hlinsko - Třemošnice 1:2, Dol. Újezd - Litomyšl 1:0, Pardubičky - H. Městec 0:1, Lanškroun - Č. Třebová 1:0, Svitavy B - Moravany 1:1, Choceň - Polička 3:0, Letohrad B - Holice 3:0, Žamberk - Chrudim B 2:0.

1. FK Agria Choceň 11 8 1 2 26:7 25
2. FK Česká Třebová 11 8 1 2 23:8 25
3. Sportovní kluby Polička 12 8 1 3 23:16 25
4. SK Pardubičky 11 7 0 4 17:12 21
5. FC Hlinsko 11 6 1 4 19:13 19
6. MFK Chrudim B 12 5 2 5 17:13 17
7. Sokol Moravany 11 5 1 5 21:20 16
8. Svitavy B 11 5 1 5 14:16 16