Panathinaikos - Slavia 1:0 (1:0), konečný výsledek
92
Utkání skončilo, Slavia prohrála 0:1 a je z Ligy mistrů vyřazena.
91
Nastavovat se budou dvě minuty, Řekové začali prodloužení brejkovou akcím kterou Vlaovič nezakončil.
90
Končí normální hrací doba.
87
Kolkka obešel Petrouše a trefil boční síť branky Slavie.
84
Po Kozlově rozehrávce ze strany vystřelil Kuka, ale pro gólmana nebylo těžké míč chytit.
84
Řekové posilují obranu, útočníka Karagounise střídá zadák Vokolos.
83
Kuchař obstřelil bránící hráče v zeleném, ale gólman míč u tyče chytil.
82
Slavia zvýšila tlak, šance má předevšímpo centrech ze stran, ale k zakončení se ještě nedostala.
80
Kuka se u zadní čáry přetlačoval s brankářem Nikipolidisem, penalty za držení se však nedočkal.
79
Kuka na křídle přesprintoval obránce, ale Seitaridis byl u míče dřív než Svoboda.
77
Mikaelsen dostal míč mezi obránce Slavie a z šestnácti metrů vyslal nebezpečnou střelu, která těsně minula branku Slavie.
76
Tandem českých hráčů zařídil v Dortmundu další gól, a protože mezitím skóroval i Amoroso, Koller zvyšoval už na 3:1.
75
Po rohovém kopu na druhé straně se k míči dostal nabíhající Svoboda, ale přestřelil branku.
72
Po Kolkkově rohovém kopu Mikaelsen hlavičkoval do boční sítě.
69
Dostálka střídá ve slávistické sestavě Lukáš Došek.
66
Kozel fauloval před pokutovým územím Vlaoviče, Kolkkovu střelu z přímého kopu Václavík chytil.
65
Po akci Vlaoviče Kolkka přestřelil branku Slavie.
63
Diváci jásají, na hřiště nastupuje jejich oblíbenec Paolo Sousa, který střídá Karagounise.
62
Slavisté se dvakrát dokázali dlouhou přihrávkou dostat před branku Atén, ale Kuka se k míči ani jednou nedostal.
57
Slavia posiluje útok, na místo Sedláčka přichází Svoboda.
55
Střelu Vlaoviče z patnácti metrů chytil brankář Václavík.
50
V Dortmundu je vyrovnáno, gól na 1:1 dal Šachťoru Doněck český útočník Koller z přihrávky svého krajana Rosického.
50
Václavík neúspěšně vystartoval z branky do rohu pokutového území, ale Vlaovič byl u míče dřív. Centr však hlavou odvrátil Kozel.
49
Žlutou kartou byl potrestán autor gólu Basinas.
48
Sestava Slavie se zatím nemění a stejná je i její hra. Přes řeckou obranu se jí přejít nedaří.
46
Výkopem domácích fotbalistů začal druhý poločas.
45+2
Skončil první poločas, Panathinaikos - Slavia 1:0.
45
Nastavovat se budou dvě minuty.
42
T. Došek vylákal do strany od branky gólmana a vyslal přihrávku naprázdno, které se ujal dobíhající Kuchař. Jeho střelu na odkrytou bránu vyrazil z čáry jeden z obránců.