Třetí kolo Poháru UEFA komentuje Tomáš Nohejl

PAOK SOLUŇ - SLAVIA 1:0 (0:0), konečný výsledek
Domácí Okkas zakopl míč a byl napomínán za zdržování.
90
Rohový kop Slavii nic nepřinesl.
89
Kuka s Adautem se ztratili v přesile domácích obránců, Soluň šla do protiútoku, který musel řešit brankář Černý bravurním zákrokem při Okkasově střele.
88
Snahu Slavie o vyrovnání brzdí nepřesnosti v rozehrávce, po kterých útočí domácí fotbalisté.
87
Poslední střídání, Vachoušek uvolnil místo Hrdličkovi.
86
Okkas uvolnil Kafese, ale ten se před brankou Slavie neprosadil. Nevyšel ani následný rychlý brejk pražského týmu.
85
Slávista Adauto byl za držení za dres potrestán žlutou kartou.
83
Hezká kombinační akce útočníků Kuky s Adautem pohořela na nepřesnou finální přihrávku.
83
Slavia má převahu, ale nedaří se jí dotáhnout akce do zakončení.
79
Útok Slavie přišel oživit Brazilec Adauto, který nahradil T. Doška.
79
Kuka vybojoval roh, ze kterého Piták rozehrával na hranici šestnáctky rozeběhnutému Gedeonovi. Jeho tvrdá střela prošla těsně vedle řecké branky.
78
Liverpool vede v Arnhemu poprvní půli 1:0, na jediný gól nahrál Owenovi Baroš. Už od osmé minuty hraje i Šmicer, který nahradil zraněného Cheyroua.
77
Lehkou Okkasovu střelu chytil brankář Černý
75
Kuka posílal nebezpečnou přihrávku před branku Soluně, ale obránce Kotsopulos v poslední chvíli před T. Doškem odkoplna roh.
73
Slavia mění sestavu, Kuchaře nahradil Kuka a stoupnul si do útoku, kde mu udělal místo Vachoušek. Ten bude pokračovat na levém kraji zálohy.
72
Žlutou kartu dostal slávista Vachoušek.
72
Lazio Řím po 45 minutách prohrává na hřišti Sturmu Graz 0:1.
71
Domácí přerušilipostupný útok Slavie a šli rychle dopředu, Jorgiadis však zakončoval velmi nepřesně.
70
Domácí už potřetí střídají, kyperského reprezentanta Jasemakise nahradil Frousos
67
Za faul ve středu hřiště na Okkase viděl žlutou kartu slávista Piták.
62
Další změna v řecké sestavě, odchází Udeze, nastupuje Koutsis.
59
Domácí poprvé střídají, Nastos nahradil v sestavě Markose.
58
Slavia se snaží o vyrovnání, ale domácí mají hru pod kontrolou, do zformované obrany se dá jen těžko dostat. Hráči se snaží o střelbu z dáálky, Kuchař minul branku, Dostálkovu střelu Tohuroglu na dvakrát chytil.
52
GÓL JORGIADIS, PAOK SOLUŇ VEDE 1:0. Gólovou akci začal Kotsopulos, útočník Jorgiadis se zbavil špatně bránícího Skácela a překonal křížnou střelou vybíhajícího brankáře Černého.
48
První poločas skončil v Aténách, kde domácí tým AEK vede nad Maccabi Haifa vysoko 4:0.
47
První šanci druhé půle měla Soluň, Jasemakis dostal do dobré pozice přihrávku od Kafese hrajícího v poli s dresem číslo 1, ale míč nezpracoval.