DINAMO TBILISI - LIBEREC

Odvetu 1. kola Poháru UEFA komentuje Jaroslav Beránek

DINAMO TBILISI - LIBEREC 0:1 (0:0), konečný výsledek
45
Utkání skončilo, Liberec po domácím vítězství 3:2 vyhrál i v odvetě a postoupil do druhého kola Poháru UEFA.
45
Burduli z pokutového kopu přestřelil branku, Liberec udržel vedení.
45
Tbilisi bude kopat penaltu. Přísný trest sudí nařídil po akci Samcharadzeho, kterého atakovali dva bránící hráči Liberce.
44
Blaha střídá Nezmara.
43
Centr Amišulašviliho nadělal Libereckým velké starosti, Kinský míč neudržel, ale před brankou chyběl někdo z útočících hráčů, aby zaváhání potrestal.
43
Po Polákově rozehrávce nastřelil Zbončák boční síť.
42
Liberečtí zastavují akce soupeře už na polovině hřiště, Tbilisi se nemůže dostat do závěrečného tlaku.
40
Zápotočného centr Amišulašvili srazil na roh, rozehrávka Pilného se Zápotočným na krátko však nic nepřinesla.
39
Pěkná akce Dinama, Anchabadze patou přiťukl míč Gogoberšvilimu, ten z hranice pokutového území těsně přestřelil.
38
Burduliho centr chytil před dotírajícím Daraselijou Kinský.
35
Tbilisi posílá na hřiště dalšího útočníka, Samcharadze střídá Sachvadzeho.
34
Dinamo po dlouhé době dopravilo míč až před libereckou branku, kde před Daraselijou úspěšně odkopl Holeňák.
32
Liberec posílá na hřiště druhého čerstvého hráče, Slepičku střídá Zápotočný.
29
Domácí přitvrdili, před každou rozehrávkou se strkají se soupeři, teď skončil na nosítkách po ostrém souboji Polák.
26
Další žlutou kartu dostal za zakopnutí míče Slepička.
25
Za faul na střídajícího Mikadzeho byl napomenut Pilný.
25
Domácí střídají, Mikadze nahradil Achalaju.
24
Johanovu hlavičku snadno chytil brankář Dinama.
22
Domácí rychle ve středu hřiště rozehráli, ale Holeňák Achalajův centr zblokoval.
22
Po Polákově faulu zůstal na zemi ležet Vašakidze a musí být ošetřován za čárou.
17
GÓL ZBONČÁK 0:1. Nádhernou akci libereckého týmu začal střídající Ančic, který tísněn dvěma hráči odcentroval před gruzínskou branku. Zbončák míč trefil z voleje a zaskočil brankáře Gvaramadzeho.
16
Da Rocha vybojoval rohový kop, ale Daraselijův centr chytil Kinský.
15
Da Rocha přihrál patou Burdulimu, ale jeho střela libereckou obranou neprošla.
14
Liberec střídá, Ančic nahradil zraněného Čapka.
12
Pískající diváci se konečně dostali šance svého celku, ale Anchabadze středem pokutového území neprošel.
10
Na Zbončákův centr zleva si nabíhal Nezmar, ale brankář Gvaramadze byl u míče dříve.
8
V další obrovské šanci se ocitl Nezmar, sám před brankářem se pokoušel Gvaramadzeho obloučkem přehodit, ale ten jeho úmysl vystihl.
6
Po rohovém kopu poslal Lukáš míč do gruzínské branky, ale rozhodčí Lajuks z Lotyšska branku neuznal.
5
Liberečtí začali druhý poločas očividně aktivněji, nechtějí se jen bránit jako v některých fázích první půle.