Edmilsonovu bombu z dálky gólman Kinský kryl.
90
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
90
1:1. Na centrovaný míč si za libereckou obranu naběhl Govou a střelou bez přípravy vyrovnal.
87
Domácí usilují o vyrovnání. Po rohu Laigleho hlavičkoval nebezpečně Govou. Kinský krásnou robinzonádou vyrazil na roh.
85
Liberecký kouč Škorpil stahuje ze hřiště Baffoura, který hrál pouze 20 minut, a nahrazuje ho Hodúrem.
82
Utkání sleduje v ochozech stadionu Gerland 26069 diváků.
80
Žlutou kartu dostal liberecký Baffour.
79
Po rychlém protiútoku vystřelil Koloušek mimo francouzskou bránu.
74
Lyon střídá už třetího hráče. Za Luyindulu jde na hřiště Govou.
71
Hráče mění i Liberec, odcházejícího Zbončáka nahrazuje Jůn.
70
Střídají domácí. Brecheta nahrazuje Delmotte.
70
Sevření domácích povolilo, prozatím nejhorší chvíle v zápase Liberečtí přečkali.
67
Statistika rohových kopů: Lyon - 9, Liberec - 1.
64
Liberecký kouč Škorpil střídá, Nezmara nahrazuje Baffour.
62
Potřetí krátce za sebou trefil břevno liberecké brány tentokrát z úhlu Laigle. Hosté jsou pod obrovským tlakem.
61
Liberec měl obrovské štěstí. Dvě střely hráčů Lyonu se krátce za sebou odrazily od břevna těsně před brankovou čáru.
58
Liberecký tým je pod velkým tlakem. Ze skrumáže v pokutovém území střílel Anderson, míč srazil Holeňák.
56
Kinský vyrazil dělovku Deflandreho z 30 metrů.
55
Lyon střídá. Odchází Linares, kterého nahrazuje Laigle.
49
Rychlý protiútok Lyonu zakončoval Anderson, ale jeho střelu z úhlu vytlačil Kinský na roh.
48
Nezmarovi chyběl kousek, aby ideálně trefil centrovaný míč Štajnera.
46
45 + 2
Konec prvního poločasu - 0:1.
45 + 1
Žlutou kartu dostal hostující Pilný.
45 + 1
Po nádherném průniku Štajnera střílel Zbončák ze šestnácti metrů těsně nad.
45
V závěru poločasu odolávají Liberečtí velkému tlaku domácích. Rozhodčí nastaví dvě minuty.
43
Překvapit Kinského z dálky se pokusil Carriére, ale nemířil přesně.
42
Juninho vyslal z trestného kopu tvrdou střelu, při které se Kinský ani nepohnul, míč proplachtil tesně vedle pravé tyče.