OBRAZEM: Londýn plný fanoušků, rozpolcený Götze a Robben v extázi

26 2013
Zástupy německých fanoušků v sobotu zaplavily Londýn. Do hlavního města Anglie se sjeli příznivci Dortmundu a Bayernu Mnichov, aby podpořily své týmy ve finále Ligy mistrů. Před zápasem měli dobrou náladu všichni, po utkání vydržela jen fandům z Bavorska.

Ti mohli slavit - jejich tým díky gólu Robbena minutu před koncem vyhrál 2:1 a zvedl nad hlavu ušatý pohár.

Právě Robben byl hlavní postavou zápasu. Nejdřív pálil šance a rozčiloval se, nakonec se ale v 89. minutě prosmýkl mezi dvěma soupeři a jemně šťouchl do míče, který pomalu doklouzal za záda brankáře Weidenfellera.

Nizozemský záložník roztáhl ruce a sprintoval k tribunám, aby se o radost podělil s fanoušky Bayernu. Ti ještě museli přežít tři minuty nastavení, pak mohli odstartovat oslavy. Sobotní londýnská noc patřila jejich týmu.