RADOST KAPITÁNA. John Terry srovnal zápas s Evertonem až v osmé nastavené minutě, Chelsea tak zůstává pod trenérem Guusem Hiddinkem stále neporažena. | foto: Reuters

19 2016
Každý byl svým způsobem krásný, každý byl úplně jiný. Kombinace, střela z halfvoleje, patička, přímý kop a technická rána bez přípravy. Který gól 22. kola Premier League z těch, jak je vybralo vedení soutěže, se vám líbí nejvíc?

5. Sergio AgüeroManchester City - Crystal Palace 4:0

Kombinace. Čtyřikrát si domácí fotbalisté vyměnili míč, rozebrali obranu soupeře a Sergio Agüero zakončoval do odkryté brány. V 68. minutě svým druhým gólem v utkání zvyšoval na 3:0.

O zrodu parádní akce z levé strany u pokutového území hostů byl David Silva, přihrál Agüerovi, který na hranici vápna posunul na Yayu Tourého. Ten naznačil střelu a seběhli se k němu tři obránci. On přihrál doprava De Bruynemu, jenž na malém vápně našel volného Agüera.

4. Kevin MirallasChelsea - Everton 3:3

Po centru Leightona Bainese si belgický středopolař Kevin Mirallas prvním dotykem míč zpracoval mimo dosah obránce a poté levačkou krásně vystřelil ze 14 metrů. Míč trefil krátce po odrazu ze země, čili halfvolejem.

3. John TerryChelsea - Everton 3:3

Gól kapitána Chelsea padl z ofsajdu, ale jelikož ho sudí uznal, místo ve výběru má. K Johnu Terrymu v osmé minutě nastavení propadl centr, který hlavou posunul jeho spoluhráč Oscar a v té chvíli byl Terry v ofsajdu. Nicméně stoper si počínal velmi šikovně a míč poslal do brány pohotově patičkou, čímž vyrovnal na 3:3.

2. James Ward-ProwseSouthampton - West Bromwich 3:0

Mladý anglický záložník se trefil náramně z přímého kopu z levé strany pravačkou přes zeď. Běžela pátá minuta a Southampton tím nasměroval k vítězství.

1. Ayoze PerezNewcastle - West Ham United 2:1

Když španělský útočník Ayoze Perez dál gól, většinou to není obyčejná trefa. Nebyla ani v utkání proti West Hamu. Krátkou kombinaci zakončil střelou bez přípravy z 18 metrů k tyči. Přesně tak to chtěl. Newcastle v 6. minutě vedl 1:0.

Který gól 22. kola Premier League se vám líbil nejvíc?