29 2015
Dělovka z dvaceti metrů do šibenice, skákavá rána k tyči, volej přes celou bránu. Podívejte se na nejkrásnější góly 7. kola Premier League, jak je vybralo vedení soutěže. Číslo jedna je Ramires z Chelsea, koho byste vybrali vy? Hlasovat můžete v anketě.

5. Ayoze PerezNewcastle - Chelsea 2:2

Newcastle vedl nad úřadujícím mistrem už 2:0, o první gól se postaral dvaadvacetiletý španělský záložník. Ayoze Perez využil nedůsledného bránění Zoumy a Ivanoviče, mezi dvěma obránci si ztlumil centr z pravé strany, do střely se položil a vypálil. Míč se odrazil od tyče.

4. James MilnerLiverpool - Aston Villa 3:2

Velká letní posila v zápase s Aston Villou dokonce měla kapitánskou pásku, protože Jordan Henderson nenastoupil. Na vítězství 3:2 má devětadvacetiletý anglický reprezentant velkou zásluhu. Gól dal James Milner už po pár vteřinách. Spoluhráč Coutinho ho našel neobsazeného před pokutovým územím, Milner napřáhl z 18 metrů a levačkou poslal míč po zemi k tyči. Nechytatelná rána.

3. Daniel SturridgeLiverpool - Aston Villa 3:2

I tento gól ve výběru nese podpis Milnera, který střelce Sturridge uvolnil za obranu povedeným obloučkem. Sturridge pálil z plného běhu a z voleje z levé strany pokutového území ke vzdálenější tyči.

2. Alexis SánchezLeicester - Arsenal 2:5

Chilský útočník Alexis Sánchez vstřelil tři góly, nejhezčí byl ten, kterým hattrick dovršil. V 81. minutě si navedl míč z levé strany, obhodil si protivníka a prudce vypálil z 25 metrů. Na skákavou ránu gólman nedosáhl, Arsenal vedl 4:1.

1. RamiresNewcastle - Chelsea 2:2

Gól, kterým Chelsea v 79. minutě snížila a udržela si naději na remízu. Brazilský záložník Ramires převzal přihrávku od Hazarda a pálil za hranicí pokutového území prudce do levého horního růžku brány.

Který gól 7. kola Premier League se vám líbil nejvíc?