25 2016
Bláznivý zápas Norwiche s Liverpoolem, v němž padlo devět gólů, z nichž dva v nastavení, se promítl i do výběru nejkrásnějších branek 23. kola Premier League. Vedení soutěže zvolilo tři hráče Norwiche, další dvě pozice obsadili fotbalisté Tottenhamu. Který gól se vám líbil nejvíc?

5. Steven NaismithNorwich - Liverpool 4:5

Nevypadalo to na akci, z níž by hrozilo Liverpoolu nebezpečí, natož aby z ní padl gól. Kombinace na pravé straně, pak však náběh do vápna, přihrávka mezi obránce a prudká přízemní střela z pravé strany k protilehlé tyči. Nejlepší na tom byla právě přihrávka Wese Hoolahana. V tu chvíli Norwich v bláznivém utkání dokončil obrat ve svůj prospěch na 2:1.

4. Dieumerci MbokaniNorwich - Liverpool 4:5

Ve 29. minutě třicetiletý konžský útočník vyrovnával na 1:1. Liverpoolští nedostatečně odvrátili centr z rohu. Míč se jim před bránu neustále vracel, jedna hlavička, druhá hlavička, třetí, čtvrtá. A když míč padal na zem, tak Mbokani zády k bráně si ho zpracoval a tísněn stoperem do něj bouchnul patičkou.

3. Sebastien BassongNorwich - Liverpool 4:5

Rodák z Paříže reprezentující Kamerun skóroval v soutěžním utkání po více než třech letech. Běžela druhá minuta nastavení, Norwich promrhal vedení 3:1 a prohrával 3:4. V zoufalém náporu hosté dlouhý nákop odvrátili jen těsně za vápno. Bassong pálil z voleje, míč prošel přes zástup hráčů, střela byla dostatečně prudká a přesná, aby na ni Mignolet nedosáhl.

2. Nacer ChadliCrystal Palace - Tottenham 1:3

Belgický záložník Nacer Chadli šel do hry krátce po přestávce a v páté minutě nastavení stvrdil výhru Tottenhamu. Navedl si míč z levé strany do středu hřiště, napřáhl z dvaceti metrů a táhlá rána zapadla k tyči.

1. Dele AlliCrystal Palace - Tottenham 1:3

Gól víkendu patří devatenáctiletému talentovanému Angličanovi. Akce začala přetaženým centrem Kanea, míč do středu pole vrátil Eriksen hlavou. A pak to přišlo. Alli si míč jedním dotykem zpracoval, druhým si přehodil bránícího protivníka a třetím dotykem z otočky vypálil. Míč ani jednou nespal na zem. Nádhera.

Který gól 23. kola Premier League se vám líbil nejvíc?