24 2015
Jamie Vardy se trefil potřinácté, Sergio Agüero po sedmi týdnech, během nichž léčil zranění. Martin Škrtel skóroval v letošní sezoně poprvé. Prohlédněte si nejkrásnější góly 13. kola Premier League, jak je vybralo vedení soutěže. V anketě můžete hlasovat pro svého favorita.

5.Kyle Walker: Tottenham - West Ham 4:1

Pravý obránce Tottenhamu proběhl středem pole, na hranici vápna si míč narazil se spoluhráčem a pak z 15 metrů pálil šajtlí, čili vnějším nártem. V závěru londýnského derby zvyšoval na 4:0. Pro Kyle Walkera to byl první gól sezony.

4.Memphis Depay: Watford - Manchester United 1:2

Mladý nizozemský ofenzivní záložník si mezi obránci našel centr z pravé strany a levačkou střílel z voleje. Míč krásně poslal pod břevno. Pro Depaye to byl druhý gól v Premier League v devátém utkání.

3.Jamie Vardy: Newcastle - Leicester 0:3

Objev sezony táhne senzaci ligy. Jamie Vardy vyrovnal rekord Ruuda van Nistelroije, který skóroval v deseti zápasech za sebou. V nastavení první půle si naběhl do uličky, z levé strany se dostal do vápna, udělal kličku Sissokovi do středu hřiště a pravačkou k bližší tyči překonal Elliota. Byl to jeho třináctý ligový gól sezony. Hlavně díky němu je Leicesteru první v tabulce.

2.Martin Škrtel: Manchester City - Liverpool 1:4

Slovenský stoper devět minut před koncem završil triumf Liverpoolu. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči a z patnácti metrů střílel tak prudce, že i když šel míč do středu brány, Hart ho vyrazit nedokázal.

1.Sergio Agüero: Manchester City - Liverpool 1:4

Argentinský útočník nastoupil za klub poprvé od 3. října, kdy nastřílel pět gólů Newcastlu. Po sedmi týdnech od zranění ukázal, že formu neztratil. V závěru půle převzal míč ve středu pole, vyhnul se Leivovi a Mignoleta překonal parádní střelou z dvaceti metrů ke vzdálenější tyči. Pro tým však gól nic neřešil, Agüero snižoval na 1:3.

Který gól 13. kola Premier League se vám líbí nejvíc?