NÁCHOD-DEŠTNÉ - SPARTA

Ondrášovka Cup 2009/2010

NÁCHOD-DEŠTNÉ - SPARTA 0:6
90
Konec zápasu. Sparťané postupují do 4. kola, kde narazí na České Budějovice. To už se bude hrát dvoukolově doma a venku. Díky za pozornost.
88
Zápas už se v poklidu dohrává.
84
Domácí fotbalisté by chtěli aspoň čestný gól, málem se ve velké šanci ocitl Kořínek. Jenže mu chyběl krok, aby byl najednou sám před gólmanem Kozáčikem.

Nepřehlédněte

Náchod-Deštné - Sparta 0:6
Góly: 10. a 54. Kadlec, 27. Hejda, 44. a 50. Holenda, 59. Kalouda.
Náchod-Deštné: Kobos (18. Pišta) - Jirman, Kotal, Lesák, Belák - Nejman, Zinke, Hubka, Srkal (50. Malý) - Šorfa (46. Kořínek), Jandík. Náhradníci: Huňák, Gross, Petr, Hlava.
Sparta: Kozáčik - Kuncl, Hejda (56. Řepka), Hoheneder, Pamić - Kalouda, Kovba, Vacek (63. Sus), Zeman (71. Wilfried) - Holenda, Kadlec. Náhradníci: Švenger.
76
Po třech ofsajdech za sebou se Holenda konečně dostal ua soupeřovu obranu v souladu s pravidly a hned připravil obrovskou šanci pro Suse. Ten byl sám pár kroků před gólmanem, dostal ideální přihrávku, zakončil prudce, ale tvrdou ránou jen trefil brankáře do hlavy!
74
Zápas sledujte 2670 diváků.
71
Sparta potřetí střídá: ze hřiště odchází Zeman místo něj nastupuje Wilfried.
68
Klidné minuty bez vzrušivých momentů. Hraje se ve středu hřiště, nanejvýš od pokutového území po druhé. Ani jeden z týmů neměl v předchozích okamžicích větší šanci.
63
Střídání v týmu Sparty: Vacka nahradil Sus. Teď už ve sparťanském mužstvu má pásku přece jen Řepka.
59
Náchod-Deštné - Sparta 0:6. Další rychlá akce Sparty. Zeman se probíjel mezi stopery, ale Kotal mu střelu zblokoval. K míči se ale dostal dobíhající Kalouda, měl ideální pozici a bez přípravy pálil.
56
Za ohromného potlesku fanoušků nastupuje na trávník stoper Řepka, střídá Hejdu. Vacek, jenž je kapitánem, chtěl pásku předat Řepkovi, ale to pravidla nedovolují.
54
Náchod-Deštné - Sparta 0:5. Letenští fotbalisté přidávají už pátý gól po rychlé akci: Kalouda si narazil s Kadlecem, ten se pak dostal sám do pokutového území a s přehledem podél brankáře skóroval.
50
Domácí tým potřetí střídá, krátce po přestávce už využil i poslední možnost. Místo Srkala je na hřišti Malý.
50
Náchod-Deštné - Sparta 0:4. Druhý gól v zápase střílí Holenda, který se prosadil hlavou po centru Kaloudy.
49
Velká šance Sparty: z levé strany jde sám na branku letenský útočník Kadlec, ale místo střely ještě volí přihrávku, kterou však domácí odvracejí.
48
Sparťanský útok po pravé straně, tvrdě pálí Kalouda, ale domácí gólman Pišta chytá.
46
Domácí mění pro druhý poločas sestavu: místo Šorfy nastoupil Kořínek.
46
Začíná 2. poločas.
45
Konec 1. poločasu.
44
Náchod-Deštné - Sparta 0:3. Teď už ale akce po levém křídle znamená gól. V pokutovém území centroval Pamič, našel přesně Holendu, který zakončil nohou bez přípravy.
43
Po slabší pasáži přichází šance Sparty. Po levé straně zaútočil Zeman a odcentroval, domácí gólman Pišta se špatně domluvil s obráncem Kotalem, z jejich nedorozumění mohl těžit Kadlec, ale špičkou branku netrefil.
40
Pokračuje pasáž bez šancí, hraje se jen od šestnáctky po šestnáctku bez zajímavých momentů.
35
Poslední minuty se hraje klidně bez větších šancí. Jediná příležitost mohla přijít po přímém kopu domácího týmu z pravé strany a centru do pokutového území, ale sparťané se bez problémů ubránili.
31
Sparťané si udrží mírnou územní převahu, teď měli výhodu přímého kopu. Po centru před branku se k hlavičce prosadil Holenda, ale míč trkl mimo branku.
27
Náchod-Deštné - Sparta 0:2. Sparťané zvyšují po standardní situaci a malých zmatcích. Po rohu hlavičkuje u vzdálenější tyče Hejda. Míč z jeho hlavy letí do břevna, od něj se odráží na zem a pak před branku. Domácí gólman ho chytá a ještě se pár vteřin hraje. Když vtom pomezní rozhodčí Jiřík signalizuje hlavnímu sudímu Drábkovi, že to byl gól. Sudí branku uznává a domácí prohrávají už o dva góly.
25
Po ubráněném rohu se teď sparťané dostali do brejku, na jeho konci centroval Kalouda, ale domácí obránci společně se střídajícím gólmanem Pištou situaci vyřešili.
22
Letenští teď mají velké štěstí, tyč je zachraňuje od gólu. Po rychlém protiútoku napřahuje je střele Zinke, pálí po pravé ruce gólmana kozáčika, ale trefuje jen brankovou konstrukci.
18
Velká smůla domácího brankáře Kobose, zápas pro něj končí kvůli zranění. Šel do vzdušného souboje, ale špatně došlápl a nemůže pokračovat ve hře. Ani ošetření nepomůže. Do hry je náhradník Pišta.
15
Sparťané měli další šanci, která se zrodila po rychlém protiútoku. Na jeho konci centroval Zeman, hlavičkoval Holenda, ale domácí gólman Kobos předvedl skvělý zákrok a míč vyrazil. K míči se ještě tlačil Kalouda, ale domácí beci ho k dorážce nepustili.
13
Naopak na druhé straně se dostal do slibné pozice letenský záložník Kalouda, stejně jako před třemi minutami i teď střílel, ale pokus z hranice pokutového území šel vedle.
12
Domácí fotbalisté měli šanci po standardní situaci, zahrávali dokonce tři po sobě, ale nebezpečná hlavička jen těsně minula sparťanskou branku.
10
Náchod-Deštné - Sparta 0:1. Sparťané se dostává do vedení hned po první velké šanci. Náchodští hráči totiž chybují ve středu hřiště, k míči se dostává Kalouda, spěchá dopředu a zakončuje. Domácí gólman Kobos míč jen vyráží a dobíhající Kadlec snadno posílá míč do sítě.
6
Úvodní minuty zápasu jsou zatím vyrovnané, domácí tým zatím drží s favoritem krok. Sparťané se dostali jen k několika centrům, s nimiž si náchodská obrana poradila.
2
Sparťanští trenéři nasazují do základní sestavy záložníka Zemana, který se teprve včera vrátil z mistrovství světa hráčů do 20 let, kde český tým vypadl v osmifinále.
1
Utkání začíná.
Dobrý den, vítejte u sledování zápasu domácího poháru. V utkání 3. kola Ondrášovka Cupu na sebe narazily týmy divizního Náchoda a prvoligové Sparty. Průběh utkání vám přineseme minutu po minutě.