Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Na české týmy čekají atraktivní soupeři

Dubnica - Koper: Kiška s Benedejičem - Peter Kiška (vpravo) z Dubnice a Igor Benedejčič ze slovinského celku FC Koper v odvetném utkání druhého kola fotbalového Intertoto Cupu | foto: Samuel KubániČTK

13 2003
Atraktivní soupeře dostanou české týmy v Intertoto Cupu. Fotbalisté Brna se ve 3. kole utkají s francouzským Guingampem a Staré Město čeká německý Wolfsburg. Liberec narazí na španělský Santander.Dále čtěte: O zápasech Brna a Starého Města

Španělský klub sice v odvetě 2. kola prohrál v Maďarsku s Györem 1:2, ale i to mu po
domácím vítězství 1:0 stačilo k postupu.
 
Soupeř staroměstského Synotu, německý Wolfsburg, po výsledku 1:1 z Bulharska vyhrál v domácí odvetě nad týmem Marek Dupnica 2:0.
 
Guimgamp, soupeř Brna, byl přímo nasazen do 3. kola.

Výsledky - 2. kolo:
Partizan Tirana - Dacia Kišiněv 0:3 (0:2), první zápas 0:2, postoupil Kišiněv; Cibalia Vinkovci (Chorv.) - Šachťor Soligorsk (Běl.) 4:2 (1:2), první zápas 1:1, postoupilo Vinkovci; FC Wil (Švýc.) - Willem Tilburg (Niz.) 3:1 (1:0), první zápas 1:2, postoupil Wil; Lierse (Belg.) - Sloboda Tuzla (Bos.) 5:1 (0:1), první zápas 0:1, postoupilo Lierse; ETO Györ (Maď.) - Racing Santander (Šp.) 2:1 (1:0), první zápas 0:1, postoupil Santander; SV Pasching (Rak.) - Pobeda Prilep (Mak.) 2:1 (0:0), první zápas 1:1, postoupil Pasching; VfL Wolfsburg (Něm.) - Marek Dupnica (Bul.) 2:0 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Wolfsburg; OGC Nice (Fr.) - Örgryte IS (Švéd.) 2:1 (2:1), první zápas 2:3, postoupilo Nice, Sutjeska Nikšič (SČH) - Tampere United (Fin.) 0:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupilo Tampere; FC Allianssi (Fin.) - IA Akratitos (Řec.) 0:0, první zápas 1:0, postoupilo Allianssi.

Program 3. kola (19.-26. července)
Tobol Kostanaj - SV Pasching, AC Perugia (It.) - Allianssi, FC Egaleo (Řec.) - FC Koper, RC Lens (Fr.) - FC Wil, OGC Nice - Werder Brémy (Něm.), Villarreal CF (Šp.) - Brescia, Guingamp (Fr.) - 1. FC Brno, Dacia Kišiněv - Schalke (Něm.), Racing Santander - Slovan Liberec, 1. FC Synot - VfL Wolfsburg, Tampere United - Cibalia Vinkovci, SC Heerenveen (Niz.) - Lierse.

Autoři: ,






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze