20 2015
Fotbalisté Otrokovic v utkání 2. kola MSFL vyhráli v Kunovicích nad rezervou domácího Slovácka vysoko 4:0 a ujali se vedení v tabulce. Z vítězství se radoval i další nováček z Velkého Meziříčí a po vítězství 1:0 ve Zlíně nad tamním béčkem je druhý. Plný počet šesti bodů mají i Kroměříž, Uničov a Prostějov. Podívejte se na video.

Více než čtyři roky, od června 2011, kdy podlehlo rovněž 0:4 Zábřehu, nepoznalo Slovácko B domácí porážku čtyřbrankovým rozdílem.

Otrokovice se ujaly vedení pět minut před poločasem zásluhou Elšíka, který se trefil ještě krátce po změně stran a k němu se pak přidali také Silný a Mlčák. Tým Viktorie mohl dát ještě víc branek, další šance ale už neproměnil.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Velkému Meziříčí zajistil tříbodový zisk ve Zlíně deset minut před závěrem efektní střelou zdálky do šibenice Dolejš. V první polovině tabulky figurují i další dva týmy, jež hrály v minulé sezoně divizi: sedmá Mohelnice a osmé Vítkovice.

Výsledky 2. kola: HFK Olomouc - Kroměříž 0:1 (0:0), Hlučín - Prostějov 0:1 (0:1), Líšeň - Mohelnice 0:1 (0:0), Třebíč - Vyškov 0:2 (0:0), Vítkovice - Uničov 0:1 (0:1), Hulín - Břeclav 3:3 (2:2), Slovácko B - Otrokovice 0:4 (0:1), Zlín B - Velké Meziříčí 0:1 (0:0).

1. Otrokovice 2 2 0 0 7:2 6
2. Kroměříž 2 2 0 0 3:0 6
2. Uničov 2 2 0 0 3:0 6
2. Velké Meziříčí 2 2 0 0 3:0 6
5. Prostějov 2 2 0 0 3:1 6
6. Vyškov 2 1 1 0 4:2 4
7. Mohelnice 2 1 1 0 3:2 4
8. Vítkovice 2 1 0 1 2:1 3