Začal první poločas utkání Dánsko - Anglie

5

Rio Ferdinand (Anglie) vstřelil gól. Dánsko - Anglie 0:1

5

Dánský zadák Laursen chtěl zahrát hlavou malou domů, ale ale míč mu sjel na roh; rohový kop zahrál perfektně Beckham, dánský brankář poté neudržel míč po Ferdinandově hlavičce a míč skončil za brankovou čárou

Helveg
7. min Bogelund o hráči
N. Jensen
Rommedahl
Gravesen
Töfting
58. min C. Jensen o hráči

Scholes
49. min Dyer o hráči
21 Butt
Sinclair
10 Owen
Owen
46. min Fowler o hráči
11 Heskey
Heskey
69. min Scheringham o hráči

Rozhodčí: Merk - Müller, Amler
Počet diváků: 42 700

10

Beckham chytře poslal do šance Owena, ale tomu míč pět metrů před dánskou brankou špatně sednul

12

Míč centrovaný z levého křídla prošel podél celé anglické branky, žádný z nabíhajících Dánů na něj nedosáhl

15

Heskey se v úniku zbavil Laursena, ale ztroskotal na vyběhnuvším brankáři Sörensenovi

22

Michael Owen (Anglie) vstřelil gól. Dánsko - Anglie 0:2

22

Zleva přihrával do dánské šestnáctky Sinclair, Butt míč šikovnou tečí přiťukl Owenovi a ten střelou zblízka poslal míč k Sörensenově tyči

24

Žlutou kartu dostal Stig Töfting (Dánsko)

27

Sand se skvěle uvolnil v anglické šestnáctce, ale poté z míst značky pokutového kopu poslal míč těsně vedle

33

Po centru z pravého křídla se před dánskou brankou neprosadil Heskey, byl odzbrojen

37

Běžný déšť se v těchto chvílích změnil na na nevídaný liják, na náhradnických lavičkách se před ním skryli i rozcvičující se hráči

38

Po Gravesenově průniku do anglické šestnáctky střílel daleko vedle Sand

41

Po chybě Ferdinanda pronikl do anglické šestnáctky Tomasson, ale jeho zpětný centr zůstal nevyužit

44

Emile Heskey (Anglie) vstřelil gól. Dánsko - Anglie 0:3

44

Po chybě dánského obránce Jensena se dostal k míči Beckham, přistrčil nakrátko Heskeymu a ten přízemní střelou bez přípravy z hranice vápna Sörensena prostřelil

45

Z pětatřiceti metrů vypálil na anglickou branku Gravesen, gólman Seaman míč vytlačil nad břevno

48

Na centr z pravé strany nabíhal pohotově Fowler, dánský obránce mu míč ukopl v posledním okamžiku

49

Střídání Anglie: ze hřiště odešel Paul Scholes, nahradil ho Kieron Dyer

50

Žlutou kartu dostal Danny Mills (Anglie)

55

Ve druhém poločase déšť téměř ustal

57

Nádhernou střelu z pětadvaceti metrů vyslal na dánskou branku Beckham, gólman Sörensen míč s námahou vyrazil na roh

58

Střídání Dánsko: ze hřiště odešel Stig Töfting, nahradil ho Claus Jensen

60

Anglický brankář Seaman neudržel míč po dálkovém pokusu N. Jensena, míč odkopl do bezpečí Campbell

66

Sandovu střelu zblízka po rohovém kopu zblokoval Heskey

67

Tvrdě vystřelil z dálky Bogelund, Sand těsně před anglickou brankou tečoval míč hlavou nad

69

Střídání Anglie: ze hřiště odešel Emile Heskey, nahradil ho Teddy Scheringham

70

Na Fowlerův centr vyskočil Sinclair, ale míč z jeho hlavy šel nad dánskou branku

75

Angličané hru čtvrt hodiny před koncem v pohodě kontrolují při vědomí, že tříbrankový náskok jim jistí postup do čtvrtfinále

80

Počet diváků 42 700 (101 % z kapacity 42 300)

80

Brankář Sörensen kryl Beckhamovu tvrdou střelu z úhlu

83

Technický oblouček C. Jensena vytlačil brankář Seaman na roh jen konečky prstů

90

Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 0:3