23 2017
Nejlepší střelec fotbalové MSFL se ukázal. Aleš Krč zařídil vítězství Uničova nad Velkým Meziříčím čtyřmi trefami - své představení zahájil parádní šajtlí, pokračoval spolehlivým zakončením a v závěru využil dvou brejků. Uničov vyhrál v 17. kole 4:1 a vede tabulku o tři body. Podívejte se na video.

Krč na Velké Meziříčí umí. V podzimním střetnutí pomohl k výhře 4:2 hattrickem, na jaře zvládl ještě o gól více. Celkem se v MSFL trefil patnáctkrát.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Druhý nejlepší střelec soutěže Pavel Simr je na třinácti brankách, poslední z nich vstřelil právě v duelu s Uničovem - v závěru první půle snižoval na 1:2. Domácí Velké Meziříčí se po změně stran hnalo za vyrovnáním, ale hosté na konci využili otevřené obrany a Krč v 86. a 90. minutě trestal.

O tři body za lídrem z Uničova je rezerva Olomouce, která porazila Třebíč 4:2. Na chvostu tabulky se nachází Líšeň, která doma podlehla 1:3 Kroměříži.

Výsledky 17. kola: Sigma Olomouc B - Třebíč 4:2 (2:1), Otrokovice - Petřkovice 2:2 (2:1), Vyškov - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0), Hulín - HFK Olomouc 1:0 (1:0), Líšeň - Kroměříž 1:3 (0:2), Blansko - Mohelnice 1:1 (1:1), Hlučín - Fastav Zlín B 2:1 (0:0), Velké Meziříčí - Uničov 1:4 (1:2).

1. Uničov 17 9 7 1 41:20 34
2. Olomouc B 17 10 1 6 35:18 31
3. Hlučín 17 9 4 4 25:18 31
4. Velké Meziříčí 17 9 2 6 45:36 29
5. Vyškov 17 8 4 5 29:16 28
6. Otrokovice 17 8 3 6 28:36 27
7. Petřkovice 17 7 5 5 35:29 26
8. Zlín B 17 7 4 6 35:30 25