Měli jsme to skvěle rozehrané, litoval příbramský útočník Wágner

Příbramský fotbalista Tomáš Wágner (vlevo) se raduje se spoluhráči z gólu. | foto: MF DNES

22 2011
Příbramský útočník Tomáš Wágner letos patří k nejlepším kanonýrům ligy, v sobotu se proti Liberci trefil potřetí. Jenže k bodům tentokrát svému týmu nepomohl, Příbram podlehla v pěkném utkání Severočechům 2:3. "Škoda, všechno hrálo pro nás," litoval Tomáš Wágner.

Jak to myslíte?
V první půli jsme byli aktivnější a o něco lepší, navíc se nám podařilo chvilku před přestávkou skórovat. Měli jsme to skvěle rozehrané.

Proč to tedy nevyšlo?
Liberec je silný soupeř a potrestal nás. Na začátku druhého poločasu jsme měli šance na zvýšení náskoku, jenže se nám skórovat nepodařilo. A po deseti minutách jsme přestali být aktivní.

Utkání Příbram versus Liberec ve videoreportáži

Soupeř výsledek otočil a vedl, vám se podařilo vyrovnat. Byl to takový zvláštní gól.
Šlapi (spoluhráč Šlapák) do toho vletěl, balon se odrazil od obránce a směřoval na branku. Radši jsem ho dopíchl, je to tak lepší, než kdyby byl ve statistikách zanesen vlastní gól. Šlapi navíc říkal, že to šlo možná do tyče.

Sice jste prohráli, ale lidem se váš fotbal ve srovnání s loňskem musí líbit. Cítíte to také?
Pro diváky je lepší, když se prohraje 2:3, než kdyby to skončilo 0:1. Lidem se to snad líbí, ale ještě mnohem lepší by bylo, kdybychom po dobrém výkonu získali nějaký bod.

Po čtyřech kolech jich máte šest. Spokojenost?
Šest bodů není málo. Na druhou stranu, mělo to být lepší. Na Slavii jsme měli na výhru a s Libercem jsme také nemuseli prohrát.