Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

On-line reportáž

Losování 3. předkola Ligy mistrů
Díky za pozornost a nashledanou u dalšího on-line přenosu (nejen) z losování Ligy mistrů!
Zrekapitulujme si soupeře českých týmů: Fotbalisté mistrovské Viktorie Plzeň narazí na vítěze duelu Karabach (Ázerbajdžán)/ Dudelange (Lucembursko). Sparta Praha se utká s rumunskou Steauou Bukurešť.


Patnáct vítězů z třetího předkola se 5. srpna dozví soupeře pro předkolo čtvrté, los bude probíhat opět v Nyonu v pravé poledne.
Poslední dvojicí je Fenerbahce - Monako.
Ruský Rostov přivítá belgický Anderlecht Brusel.
Šachtar Doněck se střetne s Young Boys Bern.
Fotbalisté Sparty začínají doma a narazí na Steauu Bukurešť!
Ve třetím předkole se Ajax Amsterdam utká s PAOKem Soluň.
Marchetti už málem zapomněl připomenout zastoupení týmů v nemistrovské části.
Ruské a ukrajinské týmy nesmí být nalosovány proti sobě.
Pokračujeme nemistrovskou částí, proti komu pan Marchetti nalosuje pražskou Spartu?
Poslední souboj z mistrovské části: Ferencváros / Partizani proti Salcburk / Liepaja.
Ludogorec Razgrad / Mladost Podgorica se utká s úspěšnějším ze dvojice CZ Bělehrad / Valletta.
Fotbalisté Borisovu / SJK Seinäjoki nastoupí proti Hafnarfjörduru / Dundalku.
Astra Giurgiu si zahraje proti vítězovi duelu Kodaň / Crusaders.
Viktoria Plzeň je vylosována proti Karabachu nebo Dudelange.
Následuje losování skupiny, v níž figuruje Plzeň.
Poslední z druhé skupiny mistrovské části jsou Trenčín / Olimpija Ljubljaň, nastoupí proti Legia Varšava / Zrinjski.
Další dvojicí je Astana / Žalgiris Vilnius versus Celtic / Lincoln.

Nepřehlédněte

MISTROVSKÁ ČÁST
Viktoria Plzeň - Karabach / Dudelange
Rosenborg / Norrköping - APOEL / The New Saints
Dinamo Záhřeb / Vardar - Dinamo Tbilisi/Alaškert
Šeriff Tiraspol / Hapoel Beer-Sheva - Olympiacos
Astana / Žalgiris Vilnius - Celtic / Lincoln
Legia Varšava / Zrinjski - Trenčín / Olimpija Ljubljaň
Astra Giurgiu - Kodaň / Crusaders
Ludogorec Razgrad / Mladost Podgorica - CZ Bělehrad / Valletta
Ferencváros / Partizani - Salcburk / Liepaja
Borisov / SJK Seinäjoki - Hafnarfjördur / Dundalk

NEMISTROVSKÁ ČÁST
Ajax Amsterdam - PAOK Soluň
Sparta - Steaua Bukurešť
Šachtar Doněck - Young Boys Bern
Rostov - Anderlecht
Fenerbahce Istanbul - Monako



Najdete na iDNES.cz



mobilní verze