Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Slavia začne sezonu proti Teplicím, derby proti Spartě bude v září

Titul v novém ročníku fotbalové ligy bude obhajovat Slavia. | foto:  Michal Šula, MAFRA

21 2017
Nový ročník fotbalové ligy odstartuje poslední červencový víkend. Obhájce titulu - tedy Slavia - začne proti Teplicím, Plzeň proti Dukle a Sparta proti Bohemians. Rozhodl o tom středeční los.

Čtyřiadvacátý ročník samostatné ligy bude poslední, který se bude hrát klasickým způsobem na třicet kol. Od sezony 2018/2019 změní soutěž model a přibude nadstavbová část. Čtěte podrobnosti o novém systému soutěže

Kdy se mohou fanoušci těšit na největší zápasy?

Derby pražských „S“ bude na programu v rámci sedmého kola v polovině září. Na podzim se bude hrát v Edenu.

Plzeň narazí z pražských rivalů nejdříve na Spartu na Letné (v rámci 10. kola) a poté doma na Slavii (13. kolo).

Do nejvyšší soutěže se vrátí tradiční kluby z Olomouce a Ostravy, které postoupily z druhé ligy. Olomouc začne v Mladé Boleslavi, Ostrava v Brně. Na jejich vzájemný souboj dojde v rámci 11. kola.

Souboje regionálních rivalů se budou hrát ve 12. kole, kdy se utká Liberec s Jabloncem, a hned dvakrát v 15. kole - to se utká Zlín se Slováckem a Ostrava s Karvinou.

Los ligového ročníku 2017/2018

1. kolo, 29. 7.
Plzeň - Dukla, Slavia - Teplice, Slovácko - Jablonec, Karviná - Jihlava, Brno - Ostrava, Liberec - Zlín, Sparta - Bohemians, Ml. Boleslav - Olomouc.

2. kolo, 5. 8.
Teplice - Dukla, Jablonec - Plzeň, Ostrava - Slavia, Jihlava - Slovácko, Zlín - Brno, Bohemians - Karviná, Olomouc - Liberec, Ml. Boleslav - Sparta.

3. kolo, 12. 8.
Karviná - Ml. Boleslav, Brno - Bohemians, Slovácko - Ostrava, Slavia - Jihlava, Plzeň - Olomouc, Dukla - Zlín, Teplice - Jablonec, Liberec - Sparta.

4. kolo, 19. 8.
Jablonec - Dukla, Bohemians - Slavia, Jihlava - Plzeň, Zlín - Karviná, Olomouc - Brno, Ostrava - Teplice, Ml. Boleslav - Liberec, Sparta - Slovácko.

5. kolo, 26. 8.
Karviná - Liberec, Brno - Sparta, Slovácko - Olomouc, Slavia - Ml. Boleslav, Teplice - Jihlava, Dukla - Bohemians, Plzeň - Ostrava, Jablonec - Zlín.

6. kolo, 9. 9.
Ostrava - Jablonec, Jihlava - Dukla, Zlín - Teplice, Bohemians - Slovácko, Sparta - Karviná, Ml. Boleslav - Brno, Olomouc - Slavia, Liberec - Plzeň.

7. kolo, 16. 9.
Karviná - Olomouc, Brno - Liberec, Slovácko - Ml. Boleslav, Slavia - Sparta, Plzeň - Zlín, Dukla - Ostrava, Teplice - Bohemians, Jablonec - Jihlava.

8. kolo, 23. 9.
Karviná - Brno, Jihlava - Ostrava, Zlín - Slavia, Bohemians - Jablonec, Olomouc - Dukla, Ml. Boleslav - Plzeň, Sparta - Teplice, Liberec - Slovácko.

9. kolo, 30. 9.
Slovácko - Karviná, Slavia - Brno, Plzeň - Bohemians, Dukla - Sparta, Teplice - Liberec, Jablonec - Ml. Boleslav, Ostrava - Zlín, Jihlava - Olomouc.

10. kolo, 14. 10.
Karviná - Slavia, Brno - Slovácko, Zlín - Jihlava, Bohemians - Ostrava, Olomouc - Jablonec, Ml. Boleslav - Teplice, Sparta - Plzeň, Liberec - Dukla.

11. kolo, 21. 10.
Teplice - Karviná, Plzeň - Brno, Dukla - Slovácko, Jihlava - Bohemians, Ostrava - Olomouc, Zlín - Ml. Boleslav, Jablonec - Sparta, Slavia - Liberec.

12. kolo, 28. 10.
Slovácko - Slavia, Karviná - Plzeň, Brno - Dukla, Olomouc - Teplice, Liberec - Jablonec, Sparta - Ostrava, Ml. Boleslav - Jihlava, Bohemians - Zlín.

13. kolo, 4. 11.
Plzeň - Slavia, Dukla - Karviná, Teplice - Slovácko, Jablonec - Brno, Ostrava - Ml. Boleslav, Jihlava - Liberec, Zlín - Sparta, Bohemians - Olomouc.

14. kolo, 18. 11.
Karviná - Jablonec, Brno - Teplice, Slovácko - Plzeň, Slavia - Dukla, Olomouc - Zlín, Ml. Boleslav - Bohemians, Sparta - Jihlava, Liberec - Ostrava.

15. kolo, 25. 11.
Ostrava - Karviná, Jihlava - Brno, Zlín - Slovácko, Jablonec - Slavia, Teplice - Plzeň, Dukla - Ml. Boleslav, Olomouc - Sparta, Bohemians - Liberec.

16. kolo, 2. 12.
Dukla - Teplice, Plzeň - Jablonec, Slovácko - Jihlava, Slavia - Ostrava, Brno - Zlín, Karviná - Bohemians, Liberec - Olomouc, Sparta - Ml. Boleslav.

17. kolo, 17. 2.
Ml. Boleslav - Karviná, Bohemians - Brno, Jihlava - Slavia, Ostrava - Slovácko, Olomouc - Plzeň, Zlín - Dukla, Jablonec - Teplice, Sparta - Liberec.

18. kolo, 24. 2.
Dukla - Jablonec, Slavia - Bohemians, Teplice - Ostrava, Karviná - Zlín, Brno - Olomouc, Plzeň - Jihlava, Liberec - Ml. Boleslav, Slovácko - Sparta.

19. kolo, 3. 3.
Liberec - Karviná, Sparta - Brno, Olomouc - Slovácko, Ml. Boleslav - Slavia, Jihlava - Teplice, Bohemians - Dukla, Ostrava - Plzeň, Zlín - Jablonec.

20. kolo, 10. 3.
Jablonec - Ostrava, Dukla - Jihlava, Teplice - Zlín, Slovácko - Bohemians, Karviná - Sparta, Brno - Ml. Boleslav, Slavia - Olomouc, Plzeň - Liberec.

21. kolo, 17. 3.
Olomouc - Karviná, Liberec - Brno, Ml. Boleslav - Slovácko, Sparta - Slavia, Zlín - Plzeň, Ostrava - Dukla, Bohemians - Teplice, Jihlava - Jablonec.

22. kolo, 31. 3.
Brno - Karviná, Ostrava - Jihlava, Slavia - Zlín, Jablonec - Bohemians, Dukla - Olomouc, Plzeň - Ml. Boleslav, Teplice - Sparta, Slovácko - Liberec.

23. kolo, 7. 4.
Karviná - Slovácko, Brno - Slavia, Bohemians - Plzeň, Sparta - Dukla, Liberec - Teplice, Ml. Boleslav - Jablonec, Zlín - Ostrava, Olomouc - Jihlava.

24. kolo, 14. 4.
Slavia - Karviná, Slovácko - Brno, Jihlava - Zlín, Ostrava - Bohemians, Jablonec - Olomouc, Teplice - Ml. Boleslav, Plzeň - Sparta, Dukla - Liberec.

25. kolo, 21. 4.
Karviná - Teplice, Brno - Plzeň, Slovácko - Dukla, Bohemians - Jihlava, Olomouc - Ostrava, Ml. Boleslav - Zlín, Sparta - Jablonec, Liberec - Slavia.

26. kolo, 28. 4.
Slavia - Slovácko, Plzeň - Karviná, Dukla - Brno, Teplice - Olomouc, Jablonec - Liberec, Ostrava - Sparta, Jihlava - Ml. Boleslav, Zlín - Bohemians.

27. kolo, 5. 5.
Slavia - Plzeň, Karviná - Dukla, Slovácko - Teplice, Brno - Jablonec, Ml. Boleslav - Ostrava, Liberec - Jihlava, Sparta - Zlín, Olomouc - Bohemians.

28. kolo, 12. 5.
Jablonec - Karviná, Teplice - Brno, Plzeň - Slovácko, Dukla - Slavia, Zlín - Olomouc, Bohemians - Ml. Boleslav, Jihlava - Sparta, Ostrava - Liberec.

29. kolo, 19. 5.
Karviná - Ostrava, Brno - Jihlava, Slovácko - Zlín, Slavia - Jablonec, Plzeň - Teplice, Ml. Boleslav - Dukla, Sparta - Olomouc, Liberec - Bohemians.

30. kolo, 26. 5.
Dukla - Plzeň, Teplice - Slavia, Jablonec - Slovácko, Jihlava - Karviná, Ostrava - Brno, Zlín - Liberec, Bohemians - Sparta, Olomouc - Ml. Boleslav.



Tabulka ligy

Mužstvo Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 8:1 12
2. SK Sigma Olomouc 4 3 0 1 7:3 9
3. SK Slavia Praha 4 2 2 0 3:0 8
4. AC Sparta Praha 4 2 2 0 4:2 8
5. FC Slovan Liberec 4 2 1 1 6:3 7
6. Bohemians Praha 1905 4 1 3 0 3:2 6
7. Fastav Zlín 4 2 0 2 3:3 6
8. 1. FC Slovácko 4 1 2 1 6:4 5
9. FK Teplice 4 1 2 1 7:6 5
10. FC Baník Ostrava 4 1 2 1 8:9 5
11. MFK Karviná 4 1 1 2 4:4 4
12. Dukla Praha 4 1 1 2 4:9 4
13. FK Jablonec 4 0 3 1 4:5 3
14. FK Mladá Boleslav 4 0 1 3 2:7 1
15. FC Vysočina Jihlava 4 0 1 3 1:6 1
16. Zbrojovka Brno 4 0 1 3 2:8 1

Známky

1,38

Uroš Radakovič

Olomouc

1,5

Šimon Falta

Olomouc

1,63

Jan Laštůvka

Slavia

Góly

3

David Lafata

Sparta

3

David Vaněček

Teplice

2

Ondřej Mihálik

Jablonec

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze