Souhrn
Kvalifikace ME, Skupina B
22. 3. 2019 20:45
Portugalsko
0
:
0
(0:0)
Ukrajina
(86')Stěpaněnko
Články
Bulhaři a Portugalci doma remizovali, Francie dala čtyři góly Moldavsku
Kvalifikace o Euro: Anglie nadělila i Černé Hoře, slaví také Francie
Černá Hora remizovala v „české“ skupině s Kosovem, Ukrajina zničila Srbsko
Divoký duel zvládlo lépe Kosovo, Španělé i Poláci nadále beze ztráty
Anglie vyhrála v kvalifikaci i potřetí, slaví také Portugalci a Francouzi
Anglie v přestřelce ukončila neporazitelnost Kosova, Ronaldo řádil v Litvě
Francie se s Islandem trápila, ale vyhrála. Ukrajinci sahají po postupu
Anglie dala v Bulharsku šest gólů, Kosovo porazilo Černou Horu
Anglie nastřílela sedm gólů a je na Euru, postoupili i Turci a Francouzi
Anglie dala v Kosovu čtyři góly, postup si zajistil portugalský obhájce
Načíst další
Další zápasy kola
Kvalifikace ME - Skupina I
Kazachstán 3:0 Skotsko Kypr 5:0 San Marino Belgie 3:1 Rusko Kazachstán 0:4 Rusko San Marino 0:2 Skotsko Kypr 0:2 Belgie Rusko 9:0 San Marino Belgie 3:0 Kazachstán Skotsko 2:1 Kypr Kazachstán 4:0 San Marino Rusko 1:0 Kypr Belgie 3:0 Skotsko Kypr 1:1 Kazachstán Skotsko 1:2 Rusko San Marino 0:4 Belgie San Marino 0:4 Kypr Kvalifikace ME - Skupina E
Chorvatsko 2:1 Ázerbájdžán Slovensko 2:0 Maďarsko Wales 1:0 Slovensko Maďarsko 2:1 Chorvatsko Chorvatsko 2:1 Wales Ázerbájdžán 1:3 Maďarsko Ázerbájdžán 1:5 Slovensko Maďarsko 1:0 Wales Slovensko 0:4 Chorvatsko Wales 2:1 Ázerbájdžán Ázerbájdžán 1:1 Chorvatsko Maďarsko 1:2 Slovensko Slovensko 1:1 Wales Chorvatsko 3:0 Maďarsko Maďarsko 1:0 Ázerbájdžán Wales 1:1 Chorvatsko Kvalifikace ME - Skupina A
Bulharsko 1:1 Černá Hora Kosovo 1:1 Bulharsko Černá Hora 1:5 Anglie Černá Hora 1:1 Kosovo Bulharsko 2:3 Kosovo Anglie 4:0 Bulharsko Anglie 5:3 Kosovo Černá Hora 0:0 Bulharsko Bulharsko 0:6 Anglie Kosovo 2:0 Černá Hora Anglie 7:0 Černá Hora Kosovo 0:4 Anglie Bulharsko 1:0 Česko Kvalifikace ME - Skupina G
Rakousko 0:1 Polsko Makedonie 3:1 Lotyšsko Izrael 1:1 Slovinsko Izrael 4:2 Rakousko Slovinsko 1:1 Makedonie Polsko 2:0 Lotyšsko Severní Makedonie 0:1 Polsko Lotyšsko 0:3 Izrael Rakousko 1:0 Slovinsko Lotyšsko 0:5 Slovinsko Polsko 4:0 Izrael Severní Makedonie 1:4 Rakousko Izrael 1:1 Severní Makedonie Rakousko 6:0 Lotyšsko Slovinsko 2:0 Polsko Lotyšsko 0:2 Severní Makedonie Kvalifikace ME - Skupina C
Sev. Irsko 2:0 Estonsko Nizozemsko 4:0 Bělorusko Nizozemsko 2:3 Německo Sev. Irsko 2:1 Bělorusko Estonsko 1:2 Sev. Irsko Bělorusko 0:2 Německo Bělorusko 0:1 Sev. Irsko Německo 8:0 Estonsko Estonsko 1:2 Bělorusko Německo 2:4 Nizozemsko Sev. Irsko 0:2 Německo Estonsko 0:4 Nizozemsko Bělorusko 0:0 Estonsko Nizozemsko 3:1 Sev. Irsko Bělorusko 1:2 Nizozemsko Estonsko 0:3 Německo Kvalifikace ME - Skupina B
Lucembursko 2:1 Litva Portugalsko 0:0 Ukrajina Portugalsko 1:1 Srbsko Lucembursko 1:2 Ukrajina Ukrajina 5:0 Srbsko Litva 1:1 Lucembursko Srbsko 4:1 Litva Ukrajina 1:0 Lucembursko Litva 0:3 Ukrajina Srbsko 2:4 Portugalsko Litva 1:5 Portugalsko Lucembursko 1:3 Srbsko Ukrajina 2:0 Litva Portugalsko 3:0 Lucembursko Ukrajina 2:1 Portugalsko Litva 1:2 Srbsko Kvalifikace ME - Skupina F
Švédsko 2:1 Rumunsko Malta 2:1 Faerské ostrovy Španělsko 2:1 Norsko Malta 0:2 Španělsko Norsko 3:3 Švédsko Rumunsko 4:1 Faerské ostrovy Norsko 2:2 Rumunsko Švédsko 3:0 Malta Faerské ostrovy 1:4 Španělsko Malta 0:4 Rumunsko Španělsko 3:0 Švédsko Faerské ostrovy 0:2 Norsko Faerské ostrovy 0:4 Švédsko Norsko 2:0 Malta Rumunsko 1:2 Španělsko Rumunsko 1:0 Malta Kvalifikace ME - Skupina D
Gruzie 0:2 Švýcarsko Gibraltar 0:1 Irsko Irsko 1:0 Gruzie Švýcarsko 3:3 Dánsko Gruzie 3:0 Gibraltar Dánsko 1:1 Irsko Dánsko 5:1 Gruzie Irsko 2:0 Gibraltar Gibraltar 0:6 Dánsko Irsko 1:1 Švýcarsko Gruzie 0:0 Dánsko Švýcarsko 4:0 Gibraltar Gruzie 0:0 Irsko Dánsko 1:0 Švýcarsko Švýcarsko 2:0 Irsko Gibraltar 2:3 Gruzie Kvalifikace ME - Skupina I
Rusko 4:0 Skotsko Skotsko 3:1 Kazachstán Kvalifikace ME - Skupina H
Island 0:1 Francie Andorra 1:0 Moldavsko Turecko 1:0 Albánie Turecko 0:0 Island Francie 2:1 Moldavsko Andorra 0:2 Turecko Albánie 0:2 Francie Kvalifikace ME - Skupina J
Finsko 1:0 Řecko Bosna 4:1 Finsko Itálie 2:0 Řecko Arménie 0:1 Řecko Finsko 3:0 Lichtenštejnsko Bosna 0:3 Itálie Itálie 9:1 Arménie Lichtenštejnsko 0:3 Bosna Řecko 2:1 Finsko Kvalifikace ME - Skupina E
Chorvatsko 3:1 Slovensko
Sestavy
Patrício – Cancelo, Pepe, Rúben Dias, Guerreiro – Neves (62. R. Silva), W. Carvalho, Moutinho (87. Mário) – B. Silva, André Silva (73. Dyego Sousa), Ronaldo (C). | Pjatov (C) – O. Karavajev, Kryvcov, Matvijenko, Mykolenko – Marlos (67. Cygankov), Malinovskyj, Stěpaněnko, Zinčenko, Konopljanka (87. Bujalskij) – Jaremčuk (76. Júnior Moraes). |
2. poločas
Karty86' Stěpaněnko | |
Střídání62' R. Silva 62' Neves 73' Dyego Sousa 73' André Silva 87' Mário 87' Moutinho | Střídání67' Cygankov 67' Marlos 76' Júnior Moraes 76' Jaremčuk 87' Bujalskij 87' Konopljanka |