Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 12:11. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:7.

Nic víc už se však v utkání nestane a Nottingham vítězí nad Sheffieldem poměrem 3:1. O osudu utkání rozhodla 51. minuta, ve které se prosadil hostující kapitán Ryan Yates. V 65. minutě se navíc podruhé v utkání prosadil Callum Hudson-Odoi.

Brooks
66. min McAtee
Archer
74. min Souza

Montiel
83. min Toffolo
28 Danilo
Danilo
22 Yates
Yates
Hudson-Odoi
90. min Domínguez
Gibbs-White
21 Elanga
Elanga
67. min Niakhaté
11 Wood
Wood
90. min Awoniyi

90+6

Ahmedhodžić vidí druhou žlutou kartu v zápase a Sheffield bude dohrávat o deseti.

90+4

Awoniyi se snažil probojovat do zakončení, jeho postup však zastavuje odmávaný ofsajd.

90+3

Osborn zastavuje svým tělem Ainův střelecký pokus.

90+2

Pokus o přenesení hry v podání Sheffieldu končí u hostujícího Yatese.

90+1

Sels sbírá domácí centr do pokutového území.

90

Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Taiwo Awoniyi,
ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Nicolás Domínguez.

89

Robinsonova hlavička míří daleko od vzdálenější tyče.

88

Hudson-Odoi byl blízko hattricku, při zakončení byl však zastaven domácím obráncem.

87

Špatnou rozehrávku domácích zachycuje Aina.

86

Murillo ve skluzu odvrací pokus Breretona.

85

Domácí akce končí opět pouze v zámezí.

84

Domácí fanoušci postupně opouštějí svá místa, mezitím je míč na kopačkách hostujících hráčů.

83

ze hřiště odchází Gonzalo Montiel, přichází Harry Toffolo.

82

Souza zpoza šestnáctky míří mimo.

81

Sražená přihrávka končí na kopačkách Breretona.

80

Fauly: 6:6.

79

Následný rohový kop hostů končí hlavičkou nad břevno.

78

Foderingham si připisuje svůj první úspěšný zákrok po usměrnění míče v podání Wooda.

78

Bogle fauluje a čeká nás standardní situace z podobného místa, jako při druhém gólu Forestu.

77

Aina získává míč a hosté míří dopředu.

76

Po ošetření hostujícího hráče může hra pokračovat.

75

Teprve druhou žlutou kartu v průběhu utkání vidí domácí Ahmedhodžić.

74

Střídání v týmu Sheffield United:
ze hřiště odchází Cameron Archer, přichází Vinícius Souza.

73

Danilův pokus končí nad brankou.

71

Střídající McAtee posílá míč pouze do zámezí. Následovat bude odkop od branky Forestu.

70

Očekávané góly (xG): 2.08 – 0.97.

69

Hudson-Odoi zamířil opět do pokutového území domácích, ve kterém se však tentokrát nedostal ke svému zakončení.

67

ze hřiště odchází Anthony Elanga, přichází Moussa Niakhaté.

66

ze hřiště odchází Andre Brooks, přichází James McAtee.

66

Sheffield právě inkasoval stou branku v letošním ročníku.

65

Nottingham právě vstřelil branku! Čtvrtá branka je na světě a Nottingham odskakuje! CALLUM HUDSON-ODOI přidává svojí druhou branku v utkání po parádní akci, kterou zakončil nechytatelnou ranou na zadní tyč. Asistence: Morgan Gibbs-White.

64

Špatná hostující rozehrávka přinesla další šanci domácích. Breretona Diaze však vychytává parádní zákrokem Sels.

63

Nepřesnou přihrávku domácích sbírá brankář Sels.

62

Festival zahozených šancí pokračuje, Hudson-Odoi trefuje tyč!

61

Na druhé straně pálí Archer přímo do připraveného Selse.

60

Robinson nezpracoval míč a hosté se hnali do rychlého protiútoku. Elanga však svojí přihrávkou našel pouze jednoho z domácích obránců.

59

Brooks získává míč a míří dopředu.

58

Sérii dlouhých přihrávek ukončuje Murillo ziskem míče pro Forest.

57

Dlouhý aut v podání Robinsona odvrací hosté daleko od své branky.

56

Hamer měl na noze vyrovnání! Míč však pouze prosvištěl kolem tyče.

55

Střely na branku: 3:3.

54

Jenže špatná přihrávka vrací míč na kopačky Forestu.

53

Domácí rychle míří dopředu s cílem vyrovnat stav utkání.

52

VAR gól potvrzuje!

51

Nottingham právě vstřelil branku! A hosté otáčejí skóre! Míč si v pokutovém území našel RYAN YATES, který propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá Nottingham do vedení. Asistence: Willy Boly.

51

Ahmedhodžić zastavuje nedovoleným zákrokem hostující postup a čeká nás standardní situace.

50

Bogle pálí z hranice pokutového území vysoko nad hostující branku.

49

Hosté se nemohou dostat k míči a tlak The Blades pokračuje.

48

Domácí se pokouší o kombinaci na útočné polovině.

47

Dlouhý nákop domácích zastavuje Montiel hlavičkou do zámezí.

46

Druhý poločas "vykopávají" hosté. Sestavy jsou beze změn.

46

Hráči se vrací na hřiště a čeká nás druhý poločas.

Máme za sebou první poločas, který nám přinesl parádní podívanou. Domácí se dostali v 17. minutě do vedení, to však rychle hosté smázli. Do druhého poločasu se tak půjde za vyrovnaného stavu 1:1. Druhý poločas začne přibližně v 17:10.

45+7

45+7

Elangova přihrávka končí pouze v zámezí a následovat bude domácí odkop od branky.

45+6

Dalším povedeným skluzem v hostujícím podání se prezentuje Montiel, který zastavuje průnikovou přihrávku.

45+5

Arblaster získává svým aktivním pohybem míč pro domácí.

45+4

Gibbs-White se rozhodl vystřelit z hranice třiceti metrů. Střelecký pokus však míří, ke smůle hostů, nad branku.

45+3

Ahmedhodžić však získává míč pro Sheffield.

45+3

Elanga je vytlačen Osbornem a hosté musí začít další útočnou akci až od svých zadních řad.

45+2

Přetlačovaná o míč přináší autové vhazování Nottinghamu.

45+1

Hudson-Odoi zkusil své štěstí dalekonosným pokusem, který končí mimo.

44

Ani další akce domácích nekončí střeleckým pokusem a Archer tak vrací míč Forestu.

43

Brooksova přihrávka nenašla svého adresáta a hrát mohou hosté.

42

Gibbs-White našel parádním centrem hlavu Wooda, jehož pokus končí na břevně.

41

Elangova přihrávka však zamířila pouze za hrací plochu a následovat bude odkop od branky Sheffieldu.

40

Po dlouhá době můžou zaútočit také hosté.

39

Rohový kop vrátili domácí do nebezpečného prostoru, kde Archer z bezprostřední blízkosti přestřeluje.

39

Sels musel opět do akce! Tentokrát si hostující brankář poradil s dělovkou Hamera.

38

Následný rohový kop odvrací za hosty Boly.

37

Archer obešel hostujícího obránce a následně zamířil do samostatného úniku, který kryje parádním zákrokem Sels.

36

Držení míče: 51:49 %.

35

Fantastický Murillo opět zachraňuje Forest! Tentokrát si hostující obránce poradil ve skluzu s pokusem Breretona.

34

Po nakrátko rozehraném rohovém kopu pálil Gustavo Hamer, jehož rána končí těsně vedle levé tyče.

33

Boly odvrací centr na další rohový kop The Blades.

32

Bogle mohl vrátit vedení na stranu Sheffieldu, Murillo však odvrací míč na rohový kop.

31

Elangova přihrávka končí v zámezí, aut pro domácí.

30

Bogle se zadarmo dostává k míči a okopává hrací předmět daleko od vlastní branky.

29

Hosté postupují do domácí šestnáctky, obrana Sheffieldu však hostující postup zastavuje.

28

Míč končí za autovou čarou a vrátí se pomocí autového vhazování na kopačky Nottinghamu.

27

Nottingham právě vstřelil branku! Máme vyrovnáno! Zbytečnou ztrátu domácích trestá parádní ranou na zadní tyč CALLUM HUDSON-ODOI. Brankář Foderingham neměl šanci. Asistence: Danilo.

26

Míč mířící na přední tyč si však domácí obránci pohlídali.

25

Danilo pálí a po přizvednutí Robinsona nás čeká první rohový kop v utkání.

23

Bogle však rychle získává míč pro domácí.

22

Sels se, ještě drobné úpravě chrániče, vrací do branky a míč uvedou zpět do hry hosté.

21

Sels se po ošetření zvedá a zdá se, že bude pokračovat ve hře.

19

Ve snaze zastavit domácího hráče trefuje Murillo i svého brankáře Selse, který musí být ošetřen.

18

Domácí jsou při chuti a hosté rychle přicházejí o míč.

17

Sheffield United právě vstřelil branku! Blades proměňují pokutový kop. BEN BRERETON DIAZ nekompromisně poslal míč do středu branky.

16

VAR pokutový kop potvrzuje.

16

Za penaltový zákrok si Montiel vysloužil žlutou kartu.

15

Brereton je podražen Montielem ve vápně a sudí Kavanagh nařizuje pokutový kop.

14

Elanga nedokázal zpracovat přihrávku a míč končí u brankáře Foderinghama.

13

Autovým vhazováním vrátí míč do hry hosté.

12

Montiel se zvedá a bude moct pokračovat ve hře.

11

Z osobního souboje Montiela s Trustym si hostující hráč odnáší smolný direkt kolenem do obličeje. Sudí tak přerušuje hru.

10

Sheffield odkopává míč pouze k obráncům Nottinghamu.

9

Robinsonův střelecký pokus zastavuje svým tělem obránce Forestu.

8

Sérii hlaviček ukončuje Montiel špatnou přihrávkou za autovou čáru.

7

Gibbs-White se pokusil najít své spoluhráče v pokutovém území Sheffieldu, bohužel neúspěšně.

6

Hosté ovšem útočné choutky domácích rychle zastavují.

6

Gibbs-White padá při snaze zachytit přihrávku a dopředu míří domácí.

5

Po útočném faulu Sheffieldu se rozehrávky ujmou hráči Nottinghamu.

4

Ahmedhodžić se prezentoval parádním průnikem, který v poslední chvíli zastavuje na hranici pokutového území jeden z hostujících obránců.

3

Aina zpracoval v těžké situaci přihrávku a udržel pro Forest míč.

2

Chris Wood mohl hosty poslat do rychlého vedení, když na jeho levačku posadil parádní centr Gibbs-White! Zakončení však končí pouze na boční síti.

1

Centr do vápna však z přímého kopu odvrací Danilo.

1

První domácí tažení zastavuje nedovoleným zákrokem kapitán Forestu Yates.

1

Úvodní výkop budou mít na starosti domácí.

Hráči už se připravují v útrobách stadionu a míří na trávník! Zápas za malou chvilku začíná.

Sheffield United: Foderingham – J. Robinson, Ahmedhodžić, Trusty (C) – Osborn, A. Brooks, Arblaster, Hamer, Bogle – Brereton, Archer.
Náhradníci: Grbić – Larúsí, Holgate, Norwood, Souza, ben Slímán, Ja. McAtee, Brewster, Osula.
Trenér: Chris Wilder

Nottingham Forest: Sels – Aina, Murillo, Boly, Montiel – Danilo, Yates (C) – Hudson-Odoi, Gibbs-White, Elanga – Wood.
Náhradníci: Turner – Toffolo, Niakhaté, Sangaré, Kouyaté, Domínguez, Reyna, Awoniyi, Origi.
Trenér: Nuno Espírito Santo

Rozhodčí: Kavanagh – Bennett, Robathan.

Podzimní utkání: Nottingham 2:1 Sheffield

Branky: 3. Awoniyi (Aurier), 89. Wood (Aurier) – 48. Hamer
Karty: 36. Boly (NOT), 44. Aurier (NOT) – 45+2. Norwood (SHU), 72. Hamer (SHU), 86. Osborn (SHU)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:4.
Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:9.

Vzájemný souboj v rámci druhého kola ovládl Nottingham, který se ujal vedení v utkání již ve třetí minutě. Hosté ze Sheffieldu dokázali sice na začátku druhého poločasu vyrovnat, v závěru však udeřil Chris Wood, který v 89. minutě přisoudil všechny body Nottinghamu.

Nottingham Forest

Ani Nottingham však nemá své místo mezi anglickou smetánkou pro příští ročník jisté a právě hráči Forestu se nacházejí na poslední nesestupové pozici. Se šestadvaceti body se Nottingham nemůže už posunout na vyšší příčku, naopak na osmnáctý Luton drží jednobodový náskok. V posledních pěti zápasech získal Nottingham čtyři body a to za vítězství nad Fulhamem (3:1) a remízou s Wolves (2:2). V posledním utkání však přišla domácí porážka se Citizens. Nejlepším střelcem Forestu je se dvanácti góly Chris Wood. Nejvíce asistencí má naopak Anthony Elanga (5+8).

Sheffield je tři kola před koncem prvním stoprocentně sestupujícím týmem, když z poslední, dvacáté, pozice ztrácí na poslední "udržující" příčku deset bodů. Šestnáctibodový zisk tak mohou hráči Sheffieldu už pouze navýšit. V posledních deseti zápasech navíc Sheffield získal pouhé tři body a to za tři remízy. Poslední soutěží utkání proti Newcastle navíc přinesl debakl poměrem 1:5. Světlou stránkou Sheffieldu je skotský útočník Oliver McBurnie, který se šesti góly a třemi asistencemi vede bodování týmu.

Vítáme všechny fanoušky anglického fotbalu u zápasu šestatřicátého kola, ve kterém Sheffield United přivítá Nottingham Forest.