Souhrn
Africký pohár národů, Osmifinále
26. 1. 2022 17:00
Pobřeží slonoviny
0
:
0
(0:0), (pen. 4:5)
Egypt
(9')E. Bailly(90+2')Sajid(112')Deli(118')Zaha
Články
Další zápasy kola
Africký pohár národů - Skupina A
Kamerun 2:1 Burkina Faso Etiopie 0:1 Kapverdy Kamerun 4:1 Etiopie Kapverdy 0:1 Burkina Faso Burkina Faso 1:1 Etiopie Kapverdy 1:1 Kamerun Africký pohár národů - Skupina C
Maroko 1:0 Ghana Komory 0:1 Gabon Maroko 2:0 Komory Gabon 1:1 Ghana Ghana 2:3 Komory Gabon 2:2 Maroko Africký pohár národů - Skupina B
Senegal 1:0 Zimbabwe Guinea 1:0 Malawi Senegal 0:0 Guinea Malawi 2:1 Zimbabwe Zimbabwe 2:1 Guinea Malawi 0:0 Senegal Africký pohár národů - Skupina D
Nigérie 1:0 Egypt Súdán 0:0 Guinea-Bissau Nigérie 3:1 Súdán Guinea-Bissau 0:1 Egypt Egypt 1:0 Súdán Guinea-Bissau 0:2 Nigérie Africký pohár národů - Skupina E
Alžírsko 0:0 Sierra Leone Rov. Guinea 0:1 Pobř. slonoviny Pobř. slonoviny 2:2 Sierra Leone Alžírsko 0:1 Rov. Guinea Sierra Leone 0:1 Rov. Guinea Pobř. slonoviny 3:1 Alžírsko Africký pohár národů - Skupina F
Tunisko 0:1 Mali Mauritánie 0:1 Gambie Gambie 1:1 Mali Tunisko 4:0 Mauritánie Mali 2:0 Mauritánie Gambie 1:0 Tunisko Africký pohár národů - Osmifinále
Burkina Faso 1:1 Gabon Nigérie 0:1 Tunisko Guinea 0:1 Gambie Kamerun 2:1 Komory Senegal 2:0 Kapverdy Maroko 2:1 Malawi Pobř. slonoviny 0:0 Egypt Mali 0:0 Rov. Guinea Africký pohár národů - Čtvrtfinále
Gambie 0:2 Kamerun Burkina Faso 1:0 Tunisko Egypt 2:1P Maroko Senegal 3:1 Rov. Guinea Africký pohár národů - Semifinále
Burkina Faso 1:3 Senegal Kamerun 0:0 Egypt Africký pohár národů - O 3. místo
Burkina Faso 3:3 Kamerun Africký pohár národů - Finále
Senegal 0:0 Egypt
Sestavy
B. Sangaré – Aurier (C), E. Bailly, Deli, Konan – I. Sangaré, Seri (71. Boga), Kessié (30. Serey Dié) – Gradel (71. Zaha), Haller (106. Cornet), Pépé. | aš-Šanáví (88. Gabaski) – Kamál, Hegází, Abdelmonem, al-Futúh – as-Súlija, Fathí (84. Sajid), Alnaní – M. Salah, Mohamed (C) (91. Šeríf), Marmúš (71. Trézéguet). |
1. poločas
Karty9' E. Bailly | |
Střídání30' Serey Dié 30' Kessié |
2. poločas
Karty90+2' Sajid | |
Střídání71' Zaha 71' Gradel 71' Boga 71' Seri | Střídání71' Trézéguet 71' Marmúš 84' Sajid 84' Fathí 88' Gabaski 88' aš-Šanáví |
Prodloužení
Karty112' Deli 118' Zaha | |
Střídání106' Cornet 106' Haller | Střídání91' Šeríf 91' Mohamed |