Souhrn
MOL Cup, 3. kolo
7. 10. 2020 15:00
FC Zbrojovka Brno
1
:
0
(0:0)
FC Vysočina Jihlava
(15')Hlavica(28')Koudelka(70')Vintr(87')Šumbera
Články
Jihlava ligistu nepřemohla, Brno poslal do pohárového osmifinále Šumbera
Sparta v poháru přešla přes Blansko, Karviná nestačila na Vlašim
Slovácko v poháru rozstřílelo Prostějov, Budějovice postoupily bez boje
Mladá Boleslav přešla v poháru přes Chrudim, potřebovala však penalty
Příbramští fotbalisté v poháru končí, nestačili na druholigový Hradec
Opava v poháru nestačila na Karlovy Vary, základní sestava odpočívala
Plzeň do osmifinále poháru prošla hladce, dala sedm gólů. Olomouc se nadřela
Ostrava - Třinec 2:0, domácí nasměroval k postupu Pokorný, čeká je Sparta
Liberec postoupil do osmifinále poháru, druholigový Žižkov udolal po prodloužení
Načíst další
Další zápasy kola
MOL Cup - 1. kolo
Frenštát p/R 2:0 D. Benešov HFK Olomouc 0:2 Rosice Soběslav 1:4 Táborsko Kolín 1:1 Pardubice Slaný 1:2P Hostouň Libčany 0:7 Chlumec n/C Dvůr Králové 0:3 Ústí n/O Kladno 5:6 Benešov Brandýs n/L 2:4 Domažlice Motorlet 1:0 Meteor Libiš 0:6 Vltavín Kosmonosy 15. 8. 10:30 Aritma Mar. Lázně 0:6 K. Vary Chomutov 1:3 Povltavská Březová 3:2 Zbuzany Český Brod 1:1 Písek MOL Cup - 2. kolo
Vrchovina 1:2 Jihlava Benešov 0:3 Teplice Březová 0:3 Hr. Králové Frýdek-Místek 1:2 Blansko Kroměříž 0:3 Opava Český Brod 0:3 Chlumec n/C Srbice 0:3 Vlašim Vel. Meziříčí 0:3 Prostějov Motorlet 0:3 Chrudim Velvary 0:2 Bohemians 1905 Hlučín 0:3 Třinec Znojmo 0:3 Líšeň Frenštát p/R 0:4 Ostrava Povltavská 0:3 Táborsko Vysoké Mýto 1:2 Přepeře Hlubina 0:6 Karviná MOL Cup - 3. kolo
Sparta 2:0 Blansko Táborsko 0:3 Bohemians 1905 Karviná 1:3 Vlašim Chlumec n/C 1:3 Teplice Slovácko 6:0 Prostějov Domažlice 7. 10. 15:00 Olomouc Brno 1:0 Jihlava Ústí n/O 0:3 Č. Budějovice Chrudim 1:1 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:1P Příbram Líšeň 10. 10. 15:00 Jablonec K. Vary 11. 11. 14:00 Opava Třinec 14. 11. 11:00 Ostrava Ostrava 9. 2. 14:00 Třinec K. Vary 3:0 Opava Olomouc 3:1 Domažlice MOL Cup - 4. kolo
Plzeň 3:1 Hr. Králové Vlašim 2:3 Jablonec
Sestavy
Floder – Bariš, Gajić, Šural, Hlavica, Štěpánovský – Koudelka, Sedlák, Moravec – Fousek, Přichystal | Lancman – Křišťál, Vlček, Štefánek, Svoboda – Lacko, Červ – Peřina, Ritter, Smejkal – Arroyo |
1. poločas
Karty15' Hlavica 28' Koudelka | |
2. poločas
Góly87' Šumbera Karty70' Vintr | Karty70' Arroyo |
Střídání46' Koudelka 46' Vintr 46' Fousek 46' Hladík 46' Vaněk 46' Bariš 61' Reiter 61' Moravec 77' Šumbera 77' Přichystal | Střídání46' Vedral 46' Svoboda 62' Tureček 62' Ritter 73' Matulka 73' Arroyo 80' Araujo-Wilson 80' Lacko |