17 2014
Fotbalisté Chrastavy dál v přeboru Libereckého kraje drtí své soupeře. Nezměnilo se to ani po 10. kole, v němž sehráli duel na hřišti předposlední Skalice. Výsledek? 5:1 pro hosty. Nebylo to ale bez problémů. Gólové momenty jednotlivých zápasů najdete na přiloženém videu.

Domácí přitom hned na úvod účelně zahrozili - z protiútoku dostal Skalici do vedení Šíma a hostující favorit byl v problémech.

Jenže Spartak Chrastava má letos formu - těsně před přestávkou srovnal a v druhé půli odstartoval gólový koncert.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Během prvních šesti minut dvakrát skóroval a pak přidal ještě další dvě trefy. A útočník Beneš měl hattrick.

Výsledky 10. kola (9. hraného): Višňová - Hrádek 2:0 (1:0), Česká Lípa - Semily 1:4 (1:1), Velké Hamry - Pěnčín-Turnov B 1:3 (0:2), Bozkov - Košťálov 3:3 (1:0), Doksy - Železný Brod 1:0 (1:0), Mšeno - Sedmihorky 2:3 (2:3), Skalice - Chrastava 1:5 (1:1).

1. TJ Spartak Chrastava 9 6 2 1 28:15 20
2. SK Semily 9 6 1 2 26:16 19
3. Jiskra Višňová 9 5 3 1 23:11 18
4. Arsenal Česká Lípa 9 5 1 3 20:15 16
5. TJ Doksy 9 5 1 3 13:14 16
6. FK Sedmihorky 9 4 1 4 21:18 13
7. Sokol Bozkov 9 3 4 2 19:18 13
8. FK ŽBS Železný Brod 9 4 0 5 21:18 12