20 2015
Bývalý reprezentant Jiří Štajner i v devětatřiceti letech dokazuje, že si s míčem stále náramně rozumí. Záložník, který hrál ještě před rokem ligu v Mladé Boleslavi, poslal Chrastavu do vedení precizně kopnutým přímým kopem z hranice pokutového území. Na krásnou branku z předehrávaného druhého kola přeboru Libereckého kraje se můžete podívat ve videu.

Štajner ve 21. minutě přidal i druhou branku a dovedl Chrastavu k vítězství 3:1 nad Košťálovem.

Do místního Spartaku přišel člen Klubu ligových kanonýrů před sezonou z německého Neugersdorfu, v němž působil se svým dlouholetým parťákem Janem Nezmarem. S ambiciózním celkem, který se během dvou let vyhoupl z 1.B třídy do přeboru, našlápl výhrou v prvním zápase ke kýženému postupu do divize.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Soutěž vede TJ Jiskra Višňová, která doma deklasovala Hejnice 7:1. O jeden gól méně padlo ve Frýdlantu, domácí v přestřelce zvítězili nad Železným Brodem 4:3 brankou ze třetí minuty nastavení.

Výsledky 2. kola (1. hraného): Frýdlant - Železný Brod 4:3 (2:1), Košťálov - Chrastava 1:3 (0:2), Bozkov - Doksy 2:0 (0:0), Sedmihorky - Velké Hamry 1:0 (0:0), Česká Lípa - Lomnice 1:3 (1:0), Skalice - Mšeno 2:1 (0:1), Višňová - Hejnice 7:1 (2:1).

1. Jiskra Višňová 1 1 0 0 7:1 3
2. FC Lomnice nad Popelkou 1 1 0 0 3:1 3
3. TJ Spartak Chrastava 1 1 0 0 3:1 3
4. Sokol Bozkov 1 1 0 0 2:0 3
5. Slovan Frýdlant 1 1 0 0 4:3 3
6. SK Skalice 1 1 0 0 2:1 3
7. FK Sedmihorky 1 1 0 0 1:0 3
8. FK ŽBS Železný Brod 1 0 0 1 3:4 0