Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Štajner, Vácha i herec Hampl. Tradiční akce v Liberci slibuje podívanou

Lasvit Cupu se zúčastní i Jiří Štajner. | foto: Ota Bartovský, MAFRA

25 2014
Tradice žije dál. Fotbaloví fanoušci si mohou opět zpestřit sváteční období konce roku návštěvou turnaje Lasvit Cup 2014 v hale liberecké Dukly. Populární akce se uskuteční v pátek 26. prosince od 10 hodin. A bude se na co dívat.

Na palubovce se představí české fotbalové hvězdy současnosti i minulosti v čele s řadou bývalých opor Slovanu Liberec.

„Dorazit by měli český reprezentant Lukáš Vácha ze Sparty, Jirka Štajner a Luděk Zelenka,“ pochvaloval si hlavní organizátor oblíbené fotbalové akce Petr Forman.

Diváci uvidí v akci v dresech různých mužstev i exliberecké hráče Václava Kolouška, Michala Breznaníka, Pavla Košťála, Milana Matulu, Richarda Culka, Benjamina Vomáčku, Libora Janáčka, Petra Lukáše, Josefa Jinocha i jiné ligové či exligové fotbalisty, které mají kluby rozjednané.

Objeví se také fotbalumilovní herci Ladislav Hampl, Leoš Noha či Petr Jeništa.

Ve skupině A budou zápolit týmy Talent Stars, Vinné mušky ze Studny, FC Richmond, Sršni z Osečné a Moravia Red Wine.

Béčko tvoří obhájce posledních dvou triumfů Alfa, Bohemia Team, Výběr OFS, FC Višňová a Tatran Bílý Kostel.

Nejlepší dvě mužstva ze skupin postoupí do semifinále, finále je podle časového plánu na programu v 16.15. Hraje se systémem 4 + 1 na 14 minut bez zastavování časomíry. Po základních skupinách dostanou na palubovce prostor i fotbalové naděje z přípravky.

Slosovatelná vstupenka na celý den stojí 60 korun.

„V tombole čekají na diváky hodnotné ceny jako třeba reprezentační dres Lukáše Váchy s podpisem nebo mobilní telefony,“ uvedl Petr Forman. „Vítěz turnaje Lasvit Cup 2014 dostane od společnosti Lasvit krásnou skleněnou trofej asteroid. Další ceny obdrží nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.“

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze