25 2015
Za reprezentaci odehrál 12 zápasů. V jejím dresu se podepsal pod kanonádu proti San Marinu, skóroval i proti Belgii a Slovensku. Válel za Příbram, Boleslav i Spartu. Marek Kulič svým fotbalovým umem a třemi góly řídil vysokou výhru Sokolu Kratonoh v 7. kole přeboru Královéhradeckého kraje. Co jiného kolo přineslo, se podívejte na videu.

Rezerva Trutnova se proti favorizovanému Sokolu Kratonohy držela pouze jeden poločas. Proti sobě se střetly týmy z opačných konců tabulky. Rezerva Trutnova, která doposud nezískala ani bod, se postavila proti vedoucímu celku Kratonoh. O ofenzivním klenotu Sokolu už řeč padla, jeho defenziva pak byla vyztužená dalším exligistou Pavlem Němečkem.

Zápas gólově načal hostující Jan Fidra v 45. minutě. Za chvíli jej druhou brankou následoval Jiří Kořínek. Pak už přišla chvíle hráče s číslem 30.

V 55. minutě Kulič dobře k pravé tyči domácí branky umístil sklepnutý centr. O deset minut později předvedl z velkého brankoviště lahůdku v podobě přelobování vyběhnutého brankáře.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Trutnov v 87. minutě snížil z kopačky Ondřeje Šulitka, který dostal nahrávku před prakticky odkrytou branku a gólmanovi Kratonoh Mačímu dal pramalou šanci předvést jeho brankářský um.

Penaltou z 92. minuty pak Kulič uzavřel svůj třígólový účet. „Pozitivum na tomto utkání je hattrick Marka Kuliče, který bude mít dohru v kabině sršňů,“ uzavřel pro web královéhradeckého fotbalu utkání trenér Martin Nun.

Výsledky 7. kola (8. hraného): RMSK Cidlina - Týniště n.O. 4:1 (1:1), Slavia HK - Dobruška 3:1 (1:0), Kostelec n/O. - Jičín 2:1 (1:0), Náchod - Broumov 5:0 (2:0), Chlumec n. C. - Nové Město 1:2 (1:0), Trutnov B - Kratonohy 1:5 (0:1), Provodov - Č. Kostelec 2:3 np (2:2), Rychnov n. K. - Vysoká 0:2 (0:0).