27 2016
Náchod, pronásledovatel lídra přeboru Královéhradeckého kraje Kratonoh, se myšlenek na vítězství v soutěži stále ještě nevzdal. Na čelo tabulky ztrácí druhý tým čtyři body, v rámci 26. kola soutěže pak zvítězil na půdě Slavie Hradec Králově 2:0. V dalším utkání ovládli přestřelku na hřišti Broumova fotbalisté Rychnova nad Kněžnou výsledkem 6:3. Podívejte se na video.

V rámci 26. kola soutěže se spolu utkal čtvrtý a druhý tým ligy, tedy Slavia Hradec Králové a Náchod. V jejich vzájemném duelu přišel rozhodující moment utkání po půl hodině hry.

Ve vápně se k balónu dostal hostující Patrik Simon a po efektní otočce propálil několik bránících hráčů Hradce včetně brankáře Jana Šebesty. O šest minut později přidal pojistku Lukáš Říha, a Náchod tak po výhře 2:0 zůstává stále na dostřel lídru z Kratonoh.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V dalším zápase se střetly celky Broumova a Rychnova. Už první poločas skončil divokým výsledkem, do šaten šli hosté s vedením 3:2. Po změně stran se v gólových hodech pokračovalo, nicméně vítězství si pohlídal Rychnov a porazil Broumov 6:3.

Výsledky 26. kola: Slavia HK - Náchod 0:2 (0:2), Jičín - Trutnov B 3:0 (2:0), Dobruška - Chlumec n. C. 3:2 (2:2), Nové Město - Kratonohy 0:1 (0:1), Č. Kostelec - Kostelec n/O. 3:1 (2:0), Provodov - RMSK Cidlina 0:3 (0:1), Broumov - Rychnov n. K. 3:6 (2:3), Týniště n.O. - Vysoká 1:2 (1:0).