13 2015
I po posledním podzimním utkání zůstávají Kratonohy na čele tabulky neporaženy. Ve 14. kole přeboru Královéhradeckého kraje porazily Jičín po penaltovém rozstřelu 2:1. Nejlepší kanonýr soutěže Jiří Kořínek nedosáhl o jediný gól na magickou metu 30 gólů – po proměněné penaltě se zastavil na čísle 29. Podívejte se na video.

Zápas na umělé trávě v Jičíně byl penaltový – z pokutového kopu padly oba góly v základní hrací době a o vítězi musel rozhodnout rozstřel, v němž byli úspěšnější hráči Kratonoh.

Skóre otevřel v 17. minutě ostrostřelec Kořínek, jenže za chvíli bylo vyrovnáno – na přesnou střelu Michala Millera z penaltového puntíku se hostující brankář Josef Mačí natahoval marně. V rozstřelu však zazářil a rozhodující pokutový kop bravurně chytil.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Čtyři body ztrácí na vedoucí celek Náchod, který porazil RMSK Cidlinu 3:0. Hrdinou zápasu byl autor dvou gólů Patrik Simon. Nejprve se po půlhodině hry krásně opřel do odraženého míče a z velkého vápna jej poslal nechytatelnou ranou do sítě.

Těsně před pauzou měl situaci o poznání lehčí – přihrávku před prázdnou bránu nemohl odmítnout a zvyšoval na 2:0. Skóre uzavřel v 64. minutě Marek Brich, který proměnil přízemní centr z pravé strany.

Výsledky 14. kola (15. hraného): Slavia HK - Trutnov B 4:2 (2:1), Jičín - Kratonohy 1:2 np (1:1), Dobruška - Vysoká 3:4 np (3:3), Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 7:1 (4:1), Náchod - RMSK Cidlina 3:0 (2:0), Č. Kostelec - Týniště n.O. 2:1 (0:0), Broumov - Nové Město 4:3 np (3:3), Provodov - Rychnov n. K. 3:1 (2:1).