Výpadek proudu nás nahlodal, řekl trenér Kozel po 100. zápase

Trenér Luboš Kozel na předsezonní tiskové konferenci Dukly. | foto: ČTK

26 2014
"Tak mám i po dnešním zápase bilanci vyrovnanou," říkal po bezbrankovém zápase na Julisce domácí kouč Luboš Kozel. Trenér pražské Dukly má po stovce ligových utkání třiatřicet výher a porážek, nerozhodných zápasů má třicet čtyři.

V prvním duelu nového soutěžního ročníku Dukla jen remizovala s ostravským Baníkem 0:0.

Jak jste viděl zápas?
V první půli jsme byli lepší, připravili jsme si i brankové situace a bylo to tak 3:1 pro nás, Jenže jsme žádný gól nedali. Navíc Čajičovi gólovou hlavičku skvěle zneškodnil brankář Pavlenka.

A po přestávce?
To nás nahlodal ten výpadek proudu. Tu čtyřicetiminutovou přestávku líp zvládla Ostrava, náš výkon mě rozhodně neuspokojil.

Po Kukecově šanci jste dokonce mohli prohrát?
No, kdyby to Kukec proměnil, asi bychom byli hodně zklamaní. Ale to prostě k fotbalu patří.

Vaším neduhem zůstává neproměňování šancí.
To už jsem říkal. Vytvoříme si šance, ale gól nedáme. Což bylo ještě horší ve druhém poločase po výpadku elektrického proudu. Škoda, že jsme nezahájili domácí výhrou, ale věřím, že v dalších zápasech to bude lepší.