16 2015
Fotbalový přebor Karlovarského kraje je tradičně bohatý na góly, což se v osmém kole opět potvrdilo. Mariánské Lázně se na rozdíl pouhých dvou bodů přiblížily první Březové díky vysoké výhře 7:0. Na demolici Chebu se podílel hattrickem Petr Holub. Podívejte se na video.

Hráči Mariánských Lázní nechtěli ponechat nic náhodě a naprosto ovládli první poločas. Skóre otevřel již v desáté minutě Dan Cinkanič dorážkou po rohovém kopu.

O čtyři minuty později na něj navázal Jan Bílek, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře. Třetí branku zařídil přesnou střelou na zadní tyč Holub a skóre prvního poločasu uzavřel opět Cinkanič.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hned dvě minuty po přestávce potrestal obrovskou chybu brankáře svým druhým gólem Bílek. Zbytek utkání úřadoval Holub, který nejprve rozvlnil síť po přesném centru, aby posléze udělal kličku gólmanovi Chebu a uzavřel hattrick.

Druhý chebský celek Hvězda pomalu stoupá tabulkou. Po přesvědčivé výhře 6:1 nad posledním Kynšperkem patří pokračovatelům tradice prvoligového RH Cheb jedenáctá příčka.

Výsledky 8. kola (9. hraného): Hvězda Cheb - Kynšperk 6:1 (2:0), Mar. Lázně - FC Cheb 7:0 (4:0), Březová - N. Sedlo 1:2 (1:1), Lomnice - Toužim 1:4 (0:3), Nejdek - Citice 4:1 (0:1), Chodov - Král. Poříčí 2:3 np (2:2), Loko K. Vary - Ostrov 1:4 (0:2).