13 2015
Ve 12. kole přeboru Karlovarského kraje potvrdily roli favoritů celky Březové a Ostrova. Zatímco první jmenovaní deklasovali Královské Poříčí 5:2, druzí rozdrtili na venkovním hřišti Citice 5:1. V obou duelech přitom bylo téměř rozhodnuto už po poločasech. Na již tradiční záplavu branek z karlovarského přeboru se podívejte na videu.

V posledním podzimním kole Březová potvrdila, že je nejlépe střílejícím týmem soutěže. Už ve druhé minutě vedla zásluhou Jiřího Šellonga, jenž hlavou proměnil centr z levého křídla.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Po něm se dvěma slepenými brankami prosadil Pavel Živný, díky němuž domácí už po jedenácti minutách zvyšovali na 3:0. Fantastický první poločas Březové orámovali Pavel Neumann a nejlepší střelec přeboru, autor devatenácti gólů Tomáš Bereczký. Ve druhém dějství už hosté jen korigovali skóre.

Podobný průběh mělo utkání v Citicích. Ostrov vstřelil stejný počet branek jako Březová, v prvním poločase se trefil čtyřikrát a pátou trefu si nechal na druhou pětačtyřicetiminutovku. Zazářil především autor hattricku Jan Tolar.

Výsledky 12. kola (13. hraného): Březová - Král. Poříčí 5:2 (5:0), Toužim - N. Sedlo 3:5 (2:2), Lomnice - Kynšperk 2:4 (1:2), Nejdek - FC Cheb 2:1 (1:1), Citice - Ostrov 1:5 (0:4), Chodov - Mar. Lázně 1:2 (0:2), Loko K. Vary - Hvězda Cheb 2:3 (0:0).