3 2015
Po takovém výkonu se jim možná ani nechtělo ani vyjít ze šatny. Fotbalisté Horního Slavkova totiž v 15. kole přeboru Karlovarského kraje drtivě prohráli s Březovou 0:13. Za druhý celek soutěže si v zápase připsali hattrick hned tři hráči. Na sestřih všech gólů se podívejte na videu.

Defenziva Horního Slavkova nestíhala, její gólman se často jen bezradně otáčel za míčem. Březová si totiž na polovině soupeře i v jeho pokutovém území dělala, co chtěla.

První gól padl už po dvou minutách hry, do konce poločasu jich hráči Březové zaznamenali ještě dalších pět. Řeklo by se, že oba týmy už v dalších pětačtyřiceti minutách nebudou mít žádnou motivaci k výkonu, ale v případě Březové to neplatilo.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Druhý celek tabulky totiž po změně stran vstřelil dalších sedm branek a nakonec drtivě vyhrál 13:0. Hattrick si v utkání připsali hned tři hráči Březové, a to Pavel Živný, Tomáš Bereczký a Václav Škoda.

V uplynulém kole se nedařilo ani dalším hostujícím týmům. Pouze Lomnice získala bod na hřišti soupeře za prohru po penaltách, ostatní celky na venkovní půdě prohrály. Celkem v 15. kole padlo úctyhodných 40 branek.

Podívejte se i na sestřih gólových momentů 14. kola:

Výsledky 15. kola: Březová – Horní Slavkov 13:0 (6:0), Ostrov – Lomnice 2:1 np (1:1), Nové Sedlo – Cheb 4:1 (2:1), Citice – Stará Role 5:1 (2:0), Královské Poříčí – Toužim 3:1 (3:0), Nejdek – Karlovy Vary 6:3 (2:1), Kynšperk – Františkovy Lázně 1:0 (0:0).