31 2014
Fotbalisté Bohunic i dál vévodí přeboru Jihomoravského kraje. Nezměnila to ani remíza 1:1 ve 12. kole na hřišti IE Znojma. Gól lídra této soutěže ale stojí za zhlédnutí. Podívejte se na video.

Chytrost, dravost, přímočarost, pohlednost.

Přesně tyto atributy splňuje akce z 22. minuty tohoto duelu, po níž šly hostující Bohunice zásluhou Sekničky do vedení.

Hosté měli výhodu autu - jeden z bohunických fotbalistů ho hodil, přiťukl si se spoluhráčem a zase měl balón na kopačkách. U postranní čáry se dostal do souboje, ale brzy dostal z pole „posilu“.

Další hostující hráč vypíchl míč, udělal ladný skok a upaloval dopředu. Pak dlouho neváhal, poslal vysoký centr do vápna a k odražené střele se dostal právě Seknička.

Jeho tvrdá přízemní rána ke vzdálenější tyči směřovala přesně do sítě - 0:1.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Vedení Bohunice držely do 83. minuty. Po rohu pálil přesně pod břevno Kubále, 1:1.

Lídr jihomoravského přeboru má v čele čtyřbodový náskok na druhou Spartu Brno, ta podlehla Ráječku 1:3 a má o zápas více.

Výsledky 12. kola (14. hraného): IE Znojmo - Bohunice 1:1 (0:1), Rousínov - Dubňany 4:1 (4:0), Kuřim - Bosonohy 1:6 (0:2), Moravská Slavia - Bzenec 2:3 (1:1), Vojkovice - Jevišovice 3:2 (1:0), Sparta Brno - Ráječko 1:3, M. Krumlov - Novosedly 1:0 (0:0), Bystrc - Ivančice 2:1 (1:0).

1. TJ Tatran Bohunice 13 11 2 0 37:5 35
2. FC Sparta Brno 14 10 1 3 42:14 31
3. SK Moravská Slavia 13 9 2 2 38:15 29
4. Slovan Bzenec 12 8 2 2 33:18 26
5. FC Dosta Bystrc-Kníničky 14 7 4 3 27:21 25
6. SK Olympia Ráječko 13 7 3 3 31:19 24
7. FC Ivančice 14 7 1 6 27:22 22
8. Sokol Novosedly 13 5 2 6 17:28 17