17:00aktualizováno  17:00
Je mu osmatřicet let, hrál za Zbrojovku Brno, České Budějovice nebo Zlín. Teď fotbalový útočník Patrik Holomek střílí góly za Bosonohy, které zároveň koučuje. I díky němu vedou tabulku přeboru Jihomoravského kraje bez ztráty jediného bodu. Holomkův víkendový účet: dva góly. Za čtyři kola dal pět branek a vede tabulku kanonýrů. Podívejte se na sestřihy i z dalších zápasů.

Patrik Holomek si tak podmanil jihomoravský přebor. Z pěti jeho gólů byly tři nakonec vítězné. O víkendu zazářil na hřišti Ivančic.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Poprvé se prosadil v 29. minutě - jeho tečovaná střela z asi pětadvaceti metrů skončila v brance.

Podruhé zvyšoval už na 3:0 z pohledu hostů jedenáct minut po začátku druhého poločasu, když si naběhl na centr Moučky a hlavou míč poslal do sítě.

Bosonohy ale nejsou jen Holomek. V 31. minutě totiž branku vstřelil Roman Havlík, který si elegantně pohrál s brankářem Ivančic a nakonec ho obstřelil.

Ivančice tak jsou v přesně opačné situaci než Bosonohy. Zatímco Bosonohy mají dvanáct bodů, čtyři výhry a tabulku vedou, Ivančice mají nula bodů, čtyři prohry a v tabulce jsou poslední. Navíc mají hrozivé skóre 0:8.

Patrik Holomek bude mít další šanci se prosadit ve šlágru s Novosedlami. "Druhé Novosedly, které v sobotu sehrají zápas právě s Bosonohami, ztrácejí 3 body," poutá na zápas klubový web Bosonoh.

Jihomoravský přebor tak čeká souboj á la Plzeň vs. Sparta. Padne proti prvoligovému šlágru v tom krajském alespoň jeden gól?

Výsledky 3. kola (4. hraného): Vojkovice - IE Znojmo 3:2, Ivančice - Bosonohy 0:3, Novosedly - Rousínov 2:0, Moravský Krumlov - Rajhrad 0:0, Ratíškovice - Bzenec 3:1, Mutěnice - Ráječko 1:0, Kyjov - Kuřim 0:0, Jevišovice - Sparta Brno 1:1.

1. FK SK Bosonohy 4 4 0 0 10:2 12
2. Sokol Novosedly 4 3 0 1 6:2 9
3. FK Mutěnice 4 3 0 1 7:5 9
4. RAFK Rajhrad 4 2 2 0 6:1 8
5. SK Vojkovice 4 2 1 1 9:7 7
6. Sokol Jevišovice 4 2 1 1 5:4 7
7. FK Baník Ratíškovice 4 2 1 1 6:8 7
8. SK Olympia Ráječko 4 2 0 2 8:4 6