12 2016
Fotbalisté Bohunic zvítězili ve 25. kole přeboru Jihomoravského kraje nad Spartou Brno 4:1 a zůstávají na dostřel vedoucímu Bzenci, který ale má dva zápasy k dobru. Takzvaný „čistý“ hattrick se povedl Nikolasi Burčíkovi. Podívejte se na video.

Bohunice hrály v brněnském derby se Spartou vyrovnanou partii, ačkoli byly vzhledem k postavení v tabulce jasným papírovým favoritem. Svědčí o tom první poločas, který skončil nerozhodně. Za domácí se nejprve prosadil Petr Kulička, jenž se za vápnem opřel do balonu a ten skončil po chybě gólmana Sparty v síti.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Skóre korigoval těsně před přestávkou z nařízené penalty Jakub Foukal. Druhé dějství však patřilo už jen Bohunicím. Předvedl se zejména útočník Burčík, který v rozmezí 56. a 79. minuty nasázel „čistý hattrick“, což znamená, že jeho tři zásahy nepřerušil žádný jiný gól.

První trefu umístil do prázdné brány, poté si naběhl na centr z pravé strany a na zadní tyči se hlavičkou nemýlil. Třetím a zároveň posledním gólem zápasu uzavřel skóre na konečných 4:1.

Výsledky 25. kola: Bzenec - Jevišovice 6:2 (4:1), Moravská Slavia - Rousínov 1:3 (0:2), FK Znojmo - Bosonohy 0:0 (0:0), Vojkovice - M. Krumlov 2:0 (0:0), Bohunice - Sparta Brno 4:1 (1:1), Lanžhot - Ráječko 3:1 (3:0), Bystrc - Boskovice 3:0 (0:0), Mutěnice - Ivančice 2:0 (1:0).

1. Slovan Bzenec 24 20 1 3 72:29 61
2. TJ Tatran Bohunice 26 17 4 5 62:21 55
3. FK Mutěnice 25 14 5 6 48:26 47
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 25 14 4 7 55:29 46
5. SK Olympia Ráječko 26 13 4 9 58:45 43
6. SK Moravská Slavia 25 12 4 9 56:45 40
7. TJ Sokol Lanžhot 25 13 1 11 61:57 40
8. Tatran Rousínov 26 11 6 9 43:40 39