22 2013
Zvláštní situace předcházela vyrovnávacímu gólu fotbalistů Bosonoh v duelu 11. kola přeboru Jihomoravského kraje na hřišti Kuřimi. Balón zavadil o levou nohu rozhodčího a místo přihrávky na domácího hráče a následného pokusu o vstřelení druhé branky se míče zmocnily Bosonohy, které posléze vyrovnaly. Podívejte se na video.

V 84. minutě zápasu vedla předposlední Kuřim těsným rozdílem 1:0, o nějž posléze přišla. Jediný gól vstřelili domácí minutu před koncem prvního poločasu, když si Skoumal nenechal odebrat balón od těsně bránícího protihráče a prosadil se křížnou střelou k levé tyči.

Pak ale přišly poslední minuty druhé půle, které rozhodly o dělbě bodů. Kuřimský hráč chtěl na obranné polovině přihrávat, jenže poslal míč skrz rozhodčího, který nestačil uhnout a balón se odrazil směrem k domácí brance.

Ihned se ho zmocnil jeden z hostujících hráčů. Ten posléze přihrával volnému Cihlářovi, jenž běžel sám na branku a obstřelil domácího gólmana - 1:1.

Tabulku jihomoravského kraje vedou s šestibodovým náskokem Mutěnice, které naposledy zdolaly doma Moravský Krumlov 3:1. Přerušily ale svou sérii šesti zápasů bez inkasovaného gólu.

"Za domácí skórovali Koštuřík, Štěpanovský a premiérově v přeboru také šestnáctiletý dorostenec Jakub Pavelka," informuje jihomoravskyfotbal.cz.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na posledním místě zůstává Kyjov s pouhými pěti body za jednu výhru a dvě remízy. Ve víkendovém utkání podlehl Novosedlům 2:3.

Od 4. minuty sice prohrával, ale pak díky vlastnímu gólu a brance Půčka skóre otočil. Hned ve 24. minutě Novosedly ovšem vyrovnaly zásluhou Foltýna a Eliáš trefou v druhém poločase rozhodl o konečném stavu utkání.

Výsledky 11. kola (12. hraného): Ratíškovice - IE Znojmo 1:2, Mutěnice - Mor. Krumlov 3:1, Kyjov - Novosedly 2:3, Jevišovice - Ivančice 3:1, Sparta Brno - Vojkovice 1:2, Kuřim - Bosonohy 1:1, Ráječko - Rousínov 4:2, Bzenec - Rajhrad 6:1.

1. FK Mutěnice 12 9 1 2 24:10 28
2. SK Olympia Ráječko 13 6 4 3 38:19 22
3. SK Vojkovice 12 7 1 4 23:18 22
4. FK SK Bosonohy 12 6 3 3 26:16 21
5. Sokol Novosedly 12 6 3 3 22:15 21
6. FK Inzert Expres Znojmo 12 6 1 5 23:23 19
7. Sokol Jevišovice 12 5 3 4 20:17 18
8. FK Baník Ratíškovice 12 5 3 4 20:25 18