24 2017
Zejména díky bezchybnému druhému poločasu, v němž nasázeli fotbalisté Dačice pět branek, mohli slavit vítězství 6:1 na hřišti Oseku. Velký podíl na vysoké výhře měl v utkání 17. kola přeboru Jihočeského kraje hostující Tadeáš Jindra, jenž vsítil hattrick. Podívejte se na video.

Dačickým se nad Osekem daří, na podzim mu uštědřili porážku 2:5, nyní zvládli nasázet o jeden gól víc a pouze jednou inkasovat. Přitom první poločas nenasvědčoval nějaké kanonádě, do kabin se šlo za stavu 1:1.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Domácí fotbalisté ale prožili šílenou druhou půli, ve které jim Dačice nasázela pět branek. Tři z nich si připsal útočník Tadeáš Jindra, který mohl slavit takzvaný čistý hattrick - jeho zásahy v rozmezí 58. a 89. minuty nikdo nepřerušil.

Výsledky 17. kola: J. Hradec - Čimelice 0:2 (0:2), Olešník - Katovice 0:3 (0:1), Rudolfov - Ševětín 0:1 (0:0), Osek - Dačice 1:6 (1:1), Soběslav - Protivín 4:2 (1:2), Třeboň - Planá n.L. 4:0 (2:0), Hluboká - Želeč 1:0 (0:0), Milevsko - Písek B 4:0 (2:0).

1. FK Spartak Soběslav 17 11 5 1 38:15 38
2. TJ Sokol Želeč 17 10 4 3 40:15 34
3. SK Siko Čimelice 17 10 4 3 33:12 34
4. FK Protivín 17 8 5 4 29:16 29
5. SK Otava Katovice 17 8 4 5 40:24 28
6. FK Jindřichův Hradec 1910 17 7 5 5 24:18 26
7. SK Rudolfov 17 7 5 5 22:24 26
8. TJ Hluboká nad Vltavou 17 7 4 6 24:24 25