20 2013
Jejich podzimní bilanci by jistě obdivovali i fotbalisté Sparty, vedoucího týmu nejvyšší soutěže. Dražice totiž v patnácti kolech ani jednou neztratily bod a na druhé Roudné mají náskok šestnáct bodů. Naposledy zdolaly Jankov 2:0. Na přiloženém videu naleznete i sestřihy dalších zápasů.

Suverénní jízda. Spanilá jízda. Bezchybnost. Až strojovost. Jak jinak nazvat bilanci patnáct zápasů - patnáct výher?

Hostující Dražice rozhodly o svém patnáctém vítězství už v první půli, domácí Jankov se ani jednou neprosadil.

Dražice se dostaly do vedení ve 12. minutě. Útočník Horka převzal ideálně prostrčený míč mezi jankovské beky a poslal ho vedle vybíhajícího gólmana Hrubého do sítě.

Za deset minut už domácí prohrávali o dvě branky. Tentokrát se prosadil další hostující útočník Kromka. Jeho spoluhráč napálil ze strany balón do domácího gólmana, k míči se prodral právě Kromka a tomu už stačilo trefit prázdnou branku.

Dražice tak v patnácti duelech nastřílely 45 gólů, což znamená, že průměrně daly tři branky. Celkem jich inkasovaly jen deset.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Odlišné starosti mají poslední Prachatice, které odešly ze zápasů poražené hned jedenáctkrát, naposledy doma podlehly Třeboni vysoko 0:4. Na patnácté Bavorovice ztrácí čtyři body.

Výsledky 15. kola: Rudolfov - Písek B 5:0, Roudné - Bavorovice 6:0, Prachatice - Třeboň 0:4, Sedlice - Osek 1:0, Dačice - Veselí n. L. 2:2, Hluboká - Čimelice 5:0, Lažiště - Soběslav 2:1, Jankov - Dražice 0:2.

1. Dražice 15 15 0 0 45:10 45
2. Malše Roudné 15 9 2 4 37:19 29
3. Jiskra Třeboň 15 9 1 5 24:20 28
4. Hluboká n.Vltavou 15 8 2 5 33:20 26
5. Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 15 7 5 3 27:19 26
6. Sokol Sedlice 15 7 4 4 19:17 25
7. TJ Osek 15 7 2 6 28:22 23
8. SK Jankov 15 6 3 6 26:24 21