Reportáž skončila 12. 4. 2001 17:05

Jablonec - Slavia, čtvrtfinále Poháru ČMFS

Jablonec - Slavia 1:2 (0:0), na penalty 1:3. Slavia postupuje do semifinále.
8. penalta
Jablonecký Petráš nedal - 1:3. Slavia vyhrála. Gólman Václavík chytil tři pokutové kopy.
30
Konec prodloužení. Budou se zahrávat pokutové kopy.
23
Slávista Lukáš Došek si směrem k asistentovi rozhodčího zaťukal rukou na čelo, za což dostal žlutou kartu.
21
Jablonečtí jsou aktivnější, hraje se převážně na půli Slavie.
20
Žlutou kartu dostal slávista Sedláček.
17
Po ostrém zákroku Sankoviče na Jirouska se rozhodčí Handlíř rozhodl slávistovi udělit žlutou kartu. Rozběhl se k němu a z kapsy už vytahoval kartu. Brzy si ale uvědomil, že Sankovič už kartu má, změnil směr, doběhl na místo přestupku a slávistu nevyloučil. Handlíř svým chováním vyvolal smích mezi domácími fanoušky.
16
Začala druhá půle prodloužení.
15
Konec první půle prodloužení.
14
Za faul na Zelenku dostal žlutou kartu domácí Flachbart.
10
Oba týmy se snaží rozhodnout už v prodloužení, nespoléhají se na pokutové kopy. Více se útočí, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
7
Slávista Sankovič dostal za předčasné vyběhnutí ze zdi žlutou kartu.
5
Utkání sleduje na stadionu 3852 diváků.
1
Začalo prodloužení.
Slavia bude hrát v prodloužení v deseti. Na nosíkách je do kabiny odnášen Tomáš Došek, který si poranil stehno. Slavia už nemůže střídat.
90 + 4
Konec normální hrací doby. Bude se prodlužovat.
90 + 3
Po centru z pravé strany se z voleje k tyči trefil Tomáš Došek.
90
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
90
Střídání: V týmu Jablonce nahradil Webra Mašek.
86
Po rychlém protiútoku domácích zblokoval Vodehnalovu střelu Sankovič.
85
Slavia domácí zatlačila před pokutové území. Jablonec ale brání stále pozorně.
79
Po střele Dostálka se k odraženému míči dostal na malém vápně Zelenka, který gólovou šanci nezužitkoval. Brankář Lovasík míč zázračně vyrazil nohou.
75
Domácí vyrážejí z pozorné obrany k rychlým protiútokům. Několikrát musel zasahovat Václavík.